Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 15.07.2020 SAAT 12:50:07
Advert
Advert Advert Advert
 

Ceyhan’ı ilk İzmit İlçe ziyaret etti

Ceyhan’ı ilk İzmit İlçe ziyaret etti
Advert Advert

AK Parti İl kongresinin ardından il başkanı Şemsettin Ceyhan ve yönetimini ilk ziyaret eden teşkilat İzmit ilçe oldu. İlçe Başkanı Hasan Ayaz, verilecek tüm görevlere hazır olduklarını belirtti

Süriye ÇATAK TEK - AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz, Gençlik kolları Başkanı Aykut Çağlayan ve yönetim kurulu üyeleri 25 Şubat’a yapılan il kongresinde yeniden il başkanı seçilen Şemsettin Ceyhan’ı ziyaret etti. Ceyhan’ı ilk ziyaret eden teşkilat olan İzmit ilçe başkanı Hasan Ayaz, teşkilat olarak verilecek tüm görevleri yapmaya hazır olduklarını kaydetti.

İZMİT’E TEŞEKKÜR ETTİ

Kongre sürecimizi temmuz ayında başlattık. İlçe ana kademe, kadın ve gençlik kolları kongrelerimizi büyük bir coşkuyla yaptık. En son İl Kadın, Gençlik ve ana kademe kongremizi yaptık. İl kongremizde ev sahibi olan İzmit İlçe Başkanlığına katılım ve çalışmalardaki destek için teşekkür ediyorum. Bizim partimizde senin kongren, benim kongrem yok. Tüm süreci birlikte yönetiyoruz. İzmit ilçenin desteğini hep yanımızda hissettik” dedi.

GÖREVE HAZIRIZ

25 Şubat’a Kocaeli teşkilatları olarak uzun bir maratonu tamamladıklarını söyleyen AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hüseyin Ayaz, “Yeni yönetimler hayırlı uğurlu olsun. Bizi daha iyi günlere taşıyacak bu kadrolarla iyi şeyler yapacağımıza inanıyorum. Komşuluk hakkı olarak ilk ziyaret eden teşkilat olmak istedik. AK Parti İzmit teşkilatı olarak bize düşen ne varsa biz yapmaya hazırız. Bu katara hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Genel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8751 TL 6.8476 TL
Euro
EURO
7.8072 TL 7.7761 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA