Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 15.07.2020 SAAT 02:04:30
Advert
Advert Advert Advert
 

Başkanlar Kocaeli'de

Başkanlar Kocaeli'de
Advert Advert

AK Parti yerel seçim hazırlıklarını başlattı. Yerel Yönetimler Başkanlığı’nın bölge toplantılarının 5’incisi Kocaeli’de gerçekleştirilecek. Burada seçime yönelik çalışmalar değerlendirilecek

Süriye ÇATAK TEK - AK Parti Genel Merkezi Yerel Yönetimler Başkanlığı tarafından tüm Türkiye’de düzenlenen “2019 yolunda AK Belediyeler” projesinin 5’inci bölge toplantısı Kocaeli’de yapılacak. Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya’nın katılımı ile Cuma günü saat 18.00’de başlayacak olan toplantıya İstanbul, Edirne, Tekirdağ, Kırklareli, Bilecik, Bursa, Çanakkale, Balıkesir, Sakarya, Yalova ve Kocaeli’deki il, ilçe ve belde belediye başkanları, AK Parti’nin illerdeki yerel yönetimlerden sorumlu başkan yardımcıları ve varsa İl Genel Meclisi başkanları katılacak.

CUMA BAŞLAYACAK

Yapılacak olan çalışma ile ilgili bilgi veren AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı İlyas Şeker, “Toplantımız cuma günü Genel Başkan Yardımcımız Erol Kaya’nın katılımı ile saat 16.00’da Kocaeli’deki 237 belediye meclis üyemizle yapacağımız toplantı ile başlayacak. Ardından The Ness Otel’de saat 18.00’de programımızın açılışı yapılacak. 2019 yolunda AK Belediyeler sloganı ile yaptığımız toplantıların ana gündemi 2019 yerel seçimleri olacak.

12 BAKAN YARDIMCISI

Yerel yönetimler toplantılarımızı ilk olarak Erzurum, ardından Şanlıurfa, Konya ve Tokat’a yaptık. Şimdi 5’incisi olan Marmara Bölge toplantısını Kocaeli’de yapıyoruz. Toplantımızın ikinci gününde 12 bakan yardımcısı katılacak ve burada yerel yönetimlerin taleplerini alacak. Pazar günü de devam edecek olan toplantımızda aynı zamanda 7 ilde de tüm belediye meclis üyelerinin katılımı ile toplantılar düzenlenecek” dedi.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Genel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8751 TL 6.8476 TL
Euro
EURO
7.8072 TL 7.7761 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA