Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 15.07.2020 SAAT 12:47:11
Advert
Advert Advert Advert
 

Otobüsçülerde başkan belli oldu

Otobüsçülerde başkan belli oldu
Advert Advert

Kocaeli Minibüsçüler ve Otobüsçüler Esnaf Odası 7’inci Olağan Genel Kurulunda mevcut Başkan Mustafa Kurt yeniden başkanlık görevine seçildi

Kocaeli Minibüsçüler ve Otobüsçüler Esnaf Odası’nın 7. Olağan Kongresi Antikkapı Restoran’da gerçekleştirildi. Kongrede bir dönemdir başkanlık görevini yürüten mevcut başkan Mustafa Kurt ve odanın eski yöneticilerinden Yüksel Kılıç başkanlık görevi için yarıştı. 550 üyenin oy kullanma hakkının bulunduğu kongrede 306 oy alan Mustafa Kurt yeniden başkanlık görevine seçilirken Yüksel Kılıç ise 131 oy aldı. Seçim sonrasında 7 kişilik yönetim kurulu üyesi ve 3 kişilik denetim kurulu üyesi belirlenirken Mustafa Kurt ikinci dönemine girmiş oldu.

MUSTAFA KURT’UN YÖNETİMİ

Yönetim Kurulu Asil

Mustafa Kurt, Turhan Karakaya, İsmail Moran, Ali Demirci, Özcan Kantik, Tuncay Kurt, Ahmet Eryılmaz

Denetim Kurulu Asil

Zikrullah Aktop, Erhan Bayram, Enes Ak

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Sivil Toplum haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8751 TL 6.8476 TL
Euro
EURO
7.8072 TL 7.7761 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA