Advert Advert
Advert Advert
TARİH 30.09.2020 SAAT 12:20:52
Advert
 

Berberler Odası mazbatasını aldı

Berberler Odası mazbatasını aldı
Advert

Geçtiğimiz Pazar günü Olağan Genel Kurulu’nu gerçekleştiren Kocaeli Berberler Odası’nda seçimi kazanan mevcut Başkan Mustafa Bozkurt mazbatasını aldı

Boran KAYALAR - Geçtiğimiz Pazar günü Olağan Genel Kurulu’nu gerçekleştiren Kocaeli Berberler Odası’nda seçimi kazanan mevcut Başkan Mustafa Bozkurt mazbatasını aldı. Mazbata töreninde yönetim kurulu üyeleri Hasan Yüce, Oğuzhan Arda ve Mustafa Öz’de yer aldı. Bozkurt mazbatasını İzmit İlçe Seçim Kurulu Müdürü Mehmet Yıldırım’dan aldı. Bozkurt ve yönetimi böylece yeni döneme başlamış oldu. Mazbata töreni sonrası kısa bir açıklama yapan Bozkurt, sektörde yaşanan sıkıntılara rağmen üyelerin bu oranda destek vermesinin aynı zamanda bir mesaj içerdiğini belirterek, “Bu mesajın da başkan ve yönetim olarak elinizden geleni yaptığınıza inanıyoruz. Ama sorunlarımızın üzerine daha kararlılıkla gitmenizi bekliyoruz ve size güveniyoruz diyen esnafımıza biz de yönetim olarak bu güven ve destekten dolayı teşekkür ediyoruz. Sorunlarımızın üzerine daha kararlılıkla gideceğimizi belirtiyoruz” sözlerini kullandı.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.8338 TL 7.8025 TL
Euro
EURO
9.1583 TL 9.1217 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA