Advert Advert
Advert Advert
TARİH 30.09.2020 SAAT 22:43:19
Advert
 

Kadroya alınmayan işçiler eylemde

Kadroya alınmayan işçiler eylemde
Advert

İş başvurusu kabul edilmeyen iSU da çalışan 350 taşeron işçi, AK Parti il Başkanlığı önünde eylem yaptı

Boran KAYALAR - Kocaeli Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden İSU’daki taşeron işçiler, açıklanan liste ile büyük bir şok yaşadı. İSU, kadroya geçmek için başvuru yapan personellerin listeleri açıklarken 851 personel kadroya geçmek için başvuruda bulundu. Bugün yapılan açıklamada 501 personelin kadro başvurusu kabul edilirken, 350 personelin başvurusu ise reddedilmişti

AK PARTİ BİNASINA GELDİLER

Bugün büyük bir şok yaşayan işçiler akşam saatlerinde AK Parti İl binasının önüne geldi. Burada tepkilerini gösteren 350 kadar işçi işçiyiz haklıyız kadro hakkımız sloganları attı.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.7778 TL 7.7468 TL
Euro
EURO
9.1135 TL 9.0771 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA