Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 15.07.2020 SAAT 12:48:37
Advert
Advert Advert Advert
 

Bilgi Köprüsü’nde sevgi günü kutlandı

Bilgi Köprüsü’nde sevgi günü kutlandı
Advert Advert

Bilgi Köprüsü Kids Anaokulu’nda Sevgi Haftası kutlandı. Ailelerin de kutlamalara katılmasıyla birlikte ortaya son derece renkli görüntüler çıktı


İLİMİZİN önemli eğitim kurumlarından biri olan Bilgi Köprüsü Kids Anaokulu’nda Sevgi Haftası kutlandı. 5 yaş Kelebekler sınıfı öğretmenleri Yaprak Andaç ve Banu Lady eşliğinde gerçekleşen ilk etkinlikte Yağız Yılmaz’ın sevgi günü aile katılım etkinliğini gerçekleşti. Yağız, arkadaşlarına büyük bir kalp ve sevgilerini ifade eden hediyeler dağıttı. Sevgi nedir? sorusuna İngilizce yanıtlar vererek sevgiyi ifade ettiler. Etkinliğe Yağız’ın annesi Burcu Hanım ile babası Coşkun Bey de katıldı.
PASTA KESTİLER
İkinci etkinlik yine 5 yaş sevgi çocukları sınıfından İpek Kahraman’ın ailesi okula konuk oldu. Hilal-Barbaros Kahraman çifti, günün anlamını yansıtan dev bir pankartla sevgi günü kutlamasına renk kattı. Etkinlik İpek’in sevgi şiiri okumasıyla başladı. Sevgi hakkında sohbet edildi. Sevgi temalı özel hazırlanmış pasta hep birlikte kesilip, afiyetle yendi. Danslar ve beraber söylenen şarkıların ardından İpek arkadaşlarına “Sevgi çerçeveleri” hediye etti.
ÇOK EĞLENDİLER
Her iki etkinlikte Sevgi Çocukları sınıfından öğretmenler Bihter Deniz, İngilizce Öğretmeni Aysel Lady, Sevgi Kelebekleri Sınıfı Öğretmeni Yaprak Andaç, İngilizce Öğretmeni Banu Lady, Sevgi Tomucukları Sınıfı Öğretmeni Aysun İmre, İngilizce Öğretmeni Merve Lady, Sevgi Damlacıkları Sınıfı Öğretmeni Yıldız Koşma, İngilizce Öğretmeni İlknur Lady, Sevgi Melekleri Sınıfı Öğretmeni Nuran Uğur, İngilizce Öğretmeni Elif Lady, Sevgi Çiçekleri Sınıfı Öğretmeni Seher Şenel, İngilizce Öğretmeni Selin Lady ve çok sayıda öğrenci katıldı.
ÖZEL ETKİNLİK
Bilgi Köprüsü Kreşi’nde de 3 yaş öğrencilerinin bulunduğu İnci Taneleri, Papatyalar ve Balarıları sınıflarının katıldığı etkinlikte sevgi haftası kutlandı. Öğretmenler Sonnur Özelçi, Habibe Çekinmez, Betül Alakoca, Ceren Kolaç, Gözdenur Altun ve Emel Aslan gözetiminde gerçekleşen etkinliğe öğrenciler katıldı. Öğrenciler, aileleriyle çekilen fotoğrafları kalp şeklindeki el işi kağıtlarının içine yapıştırarak pano hazırladı. Ayrıca aileleri için hazırladıkları kalplerle fotoğraf çekilip, anne ve babalarına hediye etti. Etkinlikte en büyük sevginin aile sevgisi olduğuna vurgu yapıldı.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Genel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8751 TL 6.8476 TL
Euro
EURO
7.8072 TL 7.7761 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA