Advert Advert
Advert Advert
TARİH 30.09.2020 SAAT 02:26:55
Advert
 

Yelken Kafe hizmete açıldı

Yelken Kafe hizmete açıldı
Advert

Başkan Bulut’un Derince’ye kazandırdığı vizyon projeler arasında yer alan Yelken Kafe'nin kafe ve restaurant bölümü hizmete açıldı. Vatandaşlar tarafından ilk gün yoğun ilgi gören tesisin hayırlı olmasını temenni eden Bulut, “Bir prestij projesi olarak inşa ettiğimiz Yelken Kafe ve diğer eserlerimiz ile Derince’miz büyümeye ve gelişmeye devam ediyor” dedi

Açılış nedeniyle program düzenlendi

Derince Belediyesi tarafından inşa edilen Yelken Kafe'nin kafe ve restaurant bölümü 14 Şubat tarihi itibariyle hizmete açıldı. Konumu, manzarası ve çevre düzenlemesi ile göz kamaştıran Yelken Kafe’nin ilk günü dolayısıyla bir açılış programı düzenlendi. Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut’un ev sahipliğinde düzenlenen programda Derince Kaymakamı Akın Yılmaz, başkan yardımcıları, meclis üyeleri, kaymakamlık ve belediye daire müdürleri bir araya geldi. Yavuz Sultan Mahallesi Rıhtım Caddesi üzerindeki alana inşa edilen ve konumu itibariyle Harikalar Sahili ile bütünlük oluşturan Yelken Kafe’nin ilçeye hayırlı olmasını temenni eden Başkan Bulut “Bir prestij projesi olarak inşa ettiğimiz Yelken Kafe ve diğer eserlerimiz ile Derince’miz büyümeye ve gelişmeye devam ediyor” dedi.

Bulut ve Yılmaz’dan Mesajlar

Yelken Kafe’deki programda konuşma yapan Başkan Bulut “Derince’yi sadece kaymakam ve belediye başkanı olarak bizler yönetmiyoruz. Bizim için sizlerin, sivil toplum kuruluşlarının ve vatandaşlarımızın görüşleri çok önemli. Ortak amacımız Derince’yi ileriye götürecek çalışmalara imza atmak. Yelken Kafe Restaurant ve Düğün Salonu da Derince halkına, Kocaeli halkına en güzel şekilde hizmet sunacak. Şimdiden düğün rezervasyonlarına olan ilgi özellikle yaz döneminde Yelken’in ilimizin en gözde merkezi olacağını ortaya koyuyor” dedi.  Derince Kaymakamı Akın Yılmaz da, Yelken Kafe’nin Derince için çok önemli bir kazanım olduğunu ifade ederek, “Daha önce inşaat aşamasında da birkaç kez geldiğimiz Yelken Kafe, gerçekten çok önemli bir eser. Bu projeyi Derince’mize kazandırdığı için belediye başkanımızı kutluyorum. Yelken Kafe’nin işletmesini belediyenin yapacak olması da ayrıca memnuniyet verici” dedi.

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.8338 TL 7.8025 TL
Euro
EURO
9.1583 TL 9.1217 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA