Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 22.09.2019 SAAT 09:49:52
Advert
Advert
 

Oda ile üye arasında bağ olacağız

Oda ile üye arasında bağ olacağız

Mimarlar Odası Genel Kurulu öncesinde Orhan Kadıoğlu, başkan adaylığını açıkladı. Kadıoğlu, “Oda ile üye arasında bağ olacağız” dedi

Mevlüt SOYSAL

TÜRK Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) Mimarlar Odası’nın genel kurulu 24 ve 25 Şubat tarihlerinde Taş Bina’da yapılacak. Mevcut Başkan Kamuran Öztekin'in yeniden adaylığını koymadığı kongrede başkanlık için geçtiğimiz hafta Füsun Yılmaz Deniz adaylığını duyurmuştu. Dün de Orhan Kadıoğlu, yönetim kurulu adaylarıyla birlikte bir basın toplantısı düzenleyerek adaylığını kamuoyuna açıkladı. Çağdaş Demokrat Toplumcu Mimarlar Grubu’nun adayı olan Kadıoğlu, üyelerden destek istedi.

BAĞ OLACAĞIZ

Orhan Kadıoğlu açıklamasında, “Örgütlülük bilinci ile tecrübeli ekibimizle meslek odamıza katkı sunabilmek, meslektaşlarımızın sorunlarını tespit etmek, çözüm önerileri bulabilmek, meslek etiğini gözlemek ve odayla üyeler arasında bağı kurabilmek amacıyla bu yola çıktık. Başkan odaklı bir yönetim anlayışıyla değil, asil ve yedek bütün kurullarımızla birlikte, gönüllülük esasıyla oluşturduğumuz ekibimizde; demokratik yönetim anlayışıyla, tıpkı yola çıkışımız gibi ortak aklın varlığını önemsemekteyiz” dedi. 

DAHA ETKİN BİR ODA

Sözlerini sürdüren Kadıoğlu, “Özellikle odamızın gelecek dönem yaşayacağı o süreçte daha etkin, kent ve ülkenin mesleğimizi ilgilendiren konularında daha duyarlı ve tepkisel üyeyle daha sağlıklı ve kalıcı ilişkiler kurabilen bir oda hem mimar olarak bizlerin hem de bu şehirdeki hemşerilerimizin ortak çıkarınadır.” ifadelerini kullandı.

ÖZVERİYLE ÇALIŞACAĞIZ

Göreve talip olduklarını söyleyen Kadıoğlu, “Meslek odasını hiçbir kesimin çıkarına terk edilecek bir yer olmadığına, inançla, geçmiş yönetimlerde başkanlık, saymanlık, sekreterlik, başkan yardımcılığı, yönetim kurulu üyeliği, şube denetçiliği görevlerinde oda emek vermiş, herhangi bir çıkar gözetmeksizin meslektaşların ve toplumun yararlarına çalışan kadromuz ile tüm gücümüzle çalışmak üzere yola çıktık. Bugüne dek yıllardır bu odaya emek veren, her zaman güzel işler başarmasını dileyen üyeleri olarak odanın varlık sebebini yeniden göstermek için göreve talibiz. Temennimiz birlik, beraberlik, emek ve özveri ile çalışmak” ifadelerine yer verdi.

KADIOĞLU'NUN YÖNETİMİ

Orhan Kadıoğlu, Hakan Özkum, Fügen Avdan, Elif Gün Küçükkaya, Melis Aloğlu, Hakan Akgün, Nazire Koç.

ORHAN KADIOĞLU KİMDİR?

1954 Giresun doğumlu. 1986 yılında Selçuk Üniversitesi Mimarlık Bölümünden mezun oldu. Eski Saraybahçe Belediyesi'nde görev yaptı. TMMOB Mimarlar Odası Kocaeli Şubesinde yönetim kurulu sayman üyeliği ve denetleme kurulu üyelikleri görevinde bulundu. Evli ve 3 çocuk babası.

 

Bu haber eklendi
ETİKETLER:
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Güncel haberleri
Anket
Mehmet Ellibeş'i başarılı buluyor musunuz ?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.7077 TL 5.6849 TL
Euro
EURO
6.3054 TL 6.2803 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA