Advert Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 29.01.2020 SAAT 04:44:56
Advert
 

İLKÇEV ara tatil kampını yaptı

İLKÇEV ara tatil kampını yaptı

Gebze İlim Kültür Çevre Gençlik ve Spor Kulübü Derneği tarafından yürütülen “Geç Kalma, Zinde Kal” Projesi kapsamında gençlere, Kocaeli  Kartepe Örnekköy İzci Ev’inde İzci Kampı gerçekleştirildi

KAMP TAMAMLANDI

Gebze İlim Kültür Çevre Gençlik ve Spor Kulübü Derneği (İLKÇEV),bir kulüp önderi, iki oymakbaşı, beş izci lideri, beş izci gönüllüsü ve 40 izcisiyle Kocaeli Kartepe Örnekköy’de ara tatil kampını tamamladı. Proje Koordinatörü Tuncay Başoğlu önderliğinde izci düğümleri, izci marşları, izci oyunları, bilgi yarışması ve telsizcilik gibi istasyon çalışmaları ile izciler beceri ve kabiliyetlerini geliştirdi. Doğada barınak yapma, tesis kurma gibi faaliyetlerle de hem tabiat şartlarına karşı dayanıklılık gösterdiler, hem de ekip ruhu ile birlikte kamp yapmanın keyfini sürdüler.

YARARLI ÇALIŞMALAR

İzciler akşam kamp ateşi önünde müzik eşliğinde hünerlerini sergilediler. Sabah sporuyla güne başlayan izciler, teftiş faaliyeti ardından, bayrak töreniyle faaliyetlerine başlayıp, ünite çalışmalarıyla günü tamamladılar. “Geç Kalma, Zinde Kal” Proje Koordinatörü ve İLKÇEV Yönetim Kurulu Başkan yardımcısı Tuncay Başoğlu, “Kulübümüz her zaman olduğu gibi gençlerin eğitim ve sosyal gelişimleri açısından yararlı çalışmalarda yer alacak ve bundan sonra da faaliyetlerini hız kesmeden devam ettirecek” dedi.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Spor haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.9530 TL 5.9293 TL
Euro
EURO
6.5585 TL 6.5324 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA