Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 15.07.2020 SAAT 01:41:27
Advert
Advert Advert Advert
 

Aksoy: Tek sigara satışı yasak

Aksoy: Tek sigara satışı yasak
Advert Advert

Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy 2017-2018 eğitim-öğretim yılının ikinci dönemi açılması dolayısıyla Dereli Okulları’nı ziyaret etti.  Ziyarette konuşan Aksoy,” Çocuklarımızın kötü alışkanlıklara yönelmemesi adına çevre iş yerlerinde tek sigara satışının yasaklanması konusunda tedbirlerimizi de aldık

Boran KAYALAR - Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy 2017-2018 eğitim-öğretim yılının ikinci dönemi açılması dolayısıyla Türkan Dereli İlkokulu ve Muammer Dereli Fen Lisesi’ni ziyaret etti. Vali Aksoy’a il milli eğitim müdürü Fehmi Rasim Çelik eşlik ederken Vali Aksoy’u Türkan Dereli İlkokulu Müdürü Alper Yazıcı ve Muammer Dereli Fen Lisesi Müdürü Hamza Kararoğlu karşıladı. Vali Aksoy ilk olarak öğretmenlerle bir araya gelirken ardından sınıfları dolaşarak öğrencilerle yakından ilgilendi.

EĞİTİME ÖNEM VERİYORUZ

Ziyaretiyle ilgili açıklamalarda bulunan Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, “Bugün eğitim öğretimin ikinci dönemi başladı. Bizde bu kapsamda okulumuzu ziyaret edelim dedik. Eğitim bizim en önem verdiğimiz alanların başında geliyor. Burada okul idaresine görev düştüğü kadar velilere de görev düşüyor. Tek temennimiz öğrencilerimizin en güzel şekilde yetişmesidir” dedi.

 

SİGARA SATIŞI YASAK

Konuşmalarına devam eden güvenlik konusuna değinen Vali Aksoy, “Ayrıca okullarımızda ki güvenlik konusunu da önem veriyoruz. Her okulda güvenlik görevlisi projemizde çalışmalar devam ediyor. Okul çevresinde öğrenci, öğretmen ve veliler haricinde grupların bulundurulmaması konusunda da güvenlik güçlerimiz çalışmalarına devam ediyor. Çocuklarımızın kötü alışkanlıklara yönelmemesi adına çevre iş yerlerinde tek sigara satışının yasaklanması konusunda tedbirlerimizi de aldık. Zaten normalde 18 yaş altıya sigara satışı yasak. Fakat tek sigara konusu gibi durumlarda önlemlerimizi ciddi şekilde aldık” ifadelerinde bulundu.

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8751 TL 6.8476 TL
Euro
EURO
7.8072 TL 7.7761 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA