Advert Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 29.01.2020 SAAT 04:44:00
Advert
 

Kasaplarda Özkul yeniden başkan

Kasaplarda Özkul yeniden başkan

Kocaeli Kasaplar ve Celepler Odası’nın 8’inci Olağan Kongresinde tek aday olan mevcut başkan Rasim Özkul yeniden başkanlık görevine seçildi.

Arif BULUT - Kocaeli Kasaplar ve Celepler Odası’nın 8.olağan kongresi KESOB Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirildi. 156 oda üyesinin oy kullanma hakkına sahip olduğu kongrede ikinci dönem için aday olan mevcut başkan Rasim Özkul tek aday olarak girdiği seçimde tekrar başkan seçilerek güven tazeledi. Ayrıca kongrede 7 kişilik yönetim ve 3 kişilik denetim kurulu üyesinin seçildiği kongrenin divan başkanlığını odanın genel başkanı Fazlı Yalçındağ üstlendi.

YOĞUN KATILIM

Kocaeli Kasaplar ve Celepler Odası’nın 8.olağan kongresine Kasaplar ve Celepler Odası Genel Başkanı Fazlı Yalçındağ, Kocaeli Esnaf Odaları Birliği Başkanı Kemal Kaya, Kocaeli Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Kadir Durmuş, Servisçiler Odası Başkanı Ahmet Taşçı, Pazarcılar Odası Başkanı Ahmet Serim, Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifi Başkanı Faruk Demir, AKP İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz ve oda üyeleri katılım gösterdi.

RASİM BAŞKANIN EMEĞİ BÜYÜK

Kongrenin açılış konuşmasını Kocaeli Esnaf Odaları Birliği Başkanı Kemal Kaya, “Bu oda daha önce kapanma aşamasına gelmişti. Birliğimizin desteğiyle kapatılmasına izin vermedik. Bu odanın bugünlere gelmesinde Rasim başkanımızın emeği büyüktür. Biz bu odaya başkan bulamıyorduk. Fakat Rasim başkanımız gelerek kendi işi gibi sahiplenerek bu odayı yüceltti” dedi.

DAYANIŞMAYA ÖNEM VERİYORUZ

Ardından konuşan AKP İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz, “Bizler esnafımızın yanındayız. Her zaman biriz ve her zaman beraberiz. Biz ahilik sisteminden gelen yapının insanları olarak birlik ve dayanışmaya önem veriyoruz. Bu birlik ve beraberlik ülkemizi daha güzel noktalara çıkarmanın desteği olacaktır” diye konuştu.

RASİM ÖZKUL’UN YÖNETİMİ

Yönetim Kurulu Üyeleri

Rasim Özkul, İsmail Şalgam, Adnan Çorap, Gürkan Güncan, Mehmet Yazıcı Serdar Ürküt, Mehmet Kuzu

Denetim Kurulu Üyeleri

Ramazan Ok, Hamit Karaca, Cihan Seviş 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Sivil Toplum haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.9530 TL 5.9293 TL
Euro
EURO
6.5585 TL 6.5324 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA