Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 12.08.2020 SAAT 18:03:56
Advert
Advert
 

Ayaz’dan Öztürk’e hayırlı olsun ziyareti

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz, İzmit Kent Merkezi Ticari Dayanışma Derneği’nin (İKM) yeni başkanı Murat Öztürk'e hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi
Ayaz’dan Öztürk’e  hayırlı olsun ziyareti
Advert

Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen, İzmit Kent Merkezi Ticari Dayanışma Derneği (İKM)’nin 14’üncü Olağan Genel Kurulu’nda başkanlık için tek aday olan Murat Öztürk başkan olarak seçildi. İKM'nin yeni başkanı Öztürk'e sahibi olduğu İzmit İnönü Caddesi üzerinde bulunan Coşkun Kırtasiye’de AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.
 

ESNAF OLMAZSA İZMİT OLMAZ!

Yapmış oldukları ziyarette açıklamalarda bulunan Ayaz, “İzmit’in iki önemli değeri vardır. Bunlardan biri Genç Kocaelililer, Diğeri ise İzmit Kent Merkezi Ticari Dayanışma Derneği (İKM)'dir. Bu iki derneğimiz bizler için ayrı bir önem taşımaktadır, ayakta tutmak için elimizden ne geliyorsa yaptık yapmamızda gerekiyor. Bu dernekler siyaset üstü derneklerdir. Ben bu cadde ve sokakların esnafı olarak çocuğu olarak her defasında bu iki derneği çok önemsedim. Sizin ve ekibinizin başkanlığıyla da inşallah ayağa kaldıracağız. Esnaf olmazsa İzmit olmaz. Yeni göreve gelen Murat kardeşimi ve ekibini kutluyor ve her zaman önemsediğimi belirtmek istiyorum” dedi. Gerçekleştirdiği ziyaretten dolayı memnuniyetini belirten Öztürk, Başkan Ayaz ve berberindekilere teşekkür etti.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Siyaset haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.3105 TL 7.2814 TL
Euro
EURO
8.5942 TL 8.5599 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA