Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 24.09.2020 SAAT 20:44:30
Advert
 

Turyap güçlerini birleştirdi

2016 yılında Murat Uygun tarafından açılan Turyap temsilciliği İzmit Çarşı ve Yalova Temsilcisi Selçuk Yıldız ile Kandıra Temsilcisi Atakan Hava’nın bir araya gelmesiyle güçlerini birleştirdi.
Turyap güçlerini birleştirdi
Advert

Arif BULUT - 2016 yılında Murat Uygun tarafından açılan Turyap temsilciliği İzmit Çarşı ve Yalova Temsilcisi Selçuk Yıldız, Kandıra Temsilcisi Atakan Hava ile bir araya gelerek Kocaeli’nin en büyük Turyap ofisi olan İzmit Yahyakaptan Temsilciliği adı altında birleşti. Yenişehir Mahallesi Demokrasi Bulvarı No: 65 adresinde faaliyetine devam eden ve 300 m2’lik ofisiyle sektörün deneyimli ismi Aynur Ceylan yönetiminde 15 kişilik uzman ekibiyle hizmet veren Turyap Yahyakaptan Temsilciliği için 20 Ekim  Cumartesi günü açılış töreni gerçekleştirilecek.

 

YERLİ SERMAYE İLE KURULAN EN BÜYÜK EMLAK PAZARLAMA ŞİRKETİ

Turyap ile ilgili bilgi veren Murat Uygun “Turyap Türkiye’nin yerli sermaye ile ilk kurulan en büyük emlak pazarlama şirketidir.1985 yılında kurulan Turyap, batıdaki örneklerine uygun çağdaş emlakçılık modelini ülkemizde hizmete sunmuştur. Bugün Türkiye'nin her yanında hizmet sunan 330 Turyap ofisi, merkezi konumu, modern görünümü, uzman personeli ve standart çalışma esaslarıyla yüz binlerce gayrimenkulün el değiştirmesine aracılık etmektedir. Profesyonel gayrimenkul danışmanlığı hizmeti, tüm dünyada gayrimenkul pazarlama imkanı, en yeni teknoloji ile en kapsamlı eğitimler, yaygın network ağı, vb. bugüne kadar Türkiye'de ilk kez Turyap tarafından hayata geçirildi.Türkiye'nin en köklü ve en yaygın emlak organizasyonu olan Turyap yalnız ülke içinde değil, yurt dışında da Türk vatandaşlarının gayrimenkul sorunlarıyla yakından ilgilenmektedir” dedi.

 

AMACIMIZ ÜLKEMİZE FAYDALI OLABİLMEKTİR

Sözlerine devam eden Uygun “Amacımız;her geçen gün büyüyerek  dürüst,ilkeli ve ticaret ahlakına uygun bir şekilde Emlak ve Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı konusunda hizmet kalitemizi arttırarak ülkemize faydalı olabilmektir.Emlakçılara olan önyargıyı hizmet kalitemizi göstererek sektöre bakış açısını olumlu hale getirmek için çalışıyoruz.Sektöre girmek isteyen,bizimle aynı etik kurallara özen gösteren herkes temsilciliğimize başvurabilir” ifadelerini kullandı

 

TÜM HALKIMIZI DAVET EDİYORUZ

Uygun sözlerinin sonunda “Vizyonumuz; herkesin Turyaplı bir Gayrimenkul Danışmanı olmasıdır. Kocaeli’nde ve Türkiye’nin her ilinde yaygın ofis ağımız ile her türlü emlak alım,satım,kiralama,proje yönetimi,gayrimenkul yatırımıyla ilgili konulara doğru çözümler üretmekteyiz. Temel ilkemiz; Dostluk ve güven oluşturarak iş birliğimiz süresince gayrimenkulünüzün satış sürecini hoş ve stressiz bir deneyim haline getirerek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır.20 Ekim Cumartesi günü gerçekleşecek olan açılışımıza tüm halkımızı davet ediyoruz” dedi.

 

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.6883 TL 7.6576 TL
Euro
EURO
8.9572 TL 8.9215 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA