Advert Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 28.01.2020 SAAT 10:00:21
Advert
 

Baykurt resmen aday

ÇYDD Körfez Şube Başkanı eğitimci Serap Baykurt, CHP Körfez ilçe binasında gerçekleştirdiği basın açıklamasıyla birlikte resmen Körfez Belediyesi için aday adaylığını duyurdu
Baykurt resmen aday

Boran KAYALAR - ÇYDD Körfez Şube Başkanı eğitimci Serap Baykurt, CHP Körfez ilçe binasında gerçekleştirdiği basın açıklamasıyla birlikte Körfez Belediyesi Başkanlığı için aday adaylığı sürecini resmen başlattı. Baykurt coşkulu bir kalabalıkla birlikte açıklamasını yaparken kendinden emin konuştu. Baykurt, “31 Mart 2019’da Körfez’e kadın eli değecek” dedi. Baykurt açıklamasının ardından CHP Körfez İlçe Başkanı Cavit Dağdeviren’e aday adaylığı formunu teslim etti.


YA ALACAĞIZ, YA ALACAĞIZ

Konuşmalarına devam eden Baykurt, “Yerel seçim sürecinde CHP olarak iri olacağız, diri olacağız, birlik ve beraberli içerisinde olacağız. Umarım yolumu açık olacak. 31 Mart’ta Körfez Belediye Başkanlığı görevini ya alacağız, ya alacağız, ya da alacağız” ifadelerinde bulundu. 
 


Serab Baykurt kimdir?

1964 Bursa Karacabey doğumlu olan Serab Baykurt, ilk ve orta tahsilini Bursa’da, yüksek öğrenimini ise 9 Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nden mezun oldu. 9 yıl boyunca özel şirketlerin muhasebe departmanlarında yönetici olarak çalıştıktan sonra 1996 yılında tanınan hakla milli eğitim camiasına katıldı. 2000 yılına kadar süren öğretmenlik hayatı, 18 yıldır da yöneticilik olarak devam etti. 2000 yılından itibaren ÇYDD Körfez Şube Başkanlığı’nı yürüten ve İlimtepe’de ikamet eden Serab Baykurt, evli ve iki çocuk annesidir.

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Siyaset haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.9567 TL 5.9330 TL
Euro
EURO
6.5687 TL 6.5425 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA