Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 07.08.2020 SAAT 06:33:18
Advert
 

Sarıbay’a Gebze ziyareti

Sarıbay’a Gebze ziyareti
Advert

Önceki dönem il yönetim kurulu üyesi Mustafa Kaya, Gebze Belediyesi eski Meclis üyeleri Musa Haydaroğlu, Cihangir Orhan, Gebze İlçe eski Başkanı Özkan Koçak ve Gebze İlçe eski Yöneticisi Kemal Balcı, İl Başkanı Cengiz Sarıbay’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

GEBZE’nin önde gelen isimlerinden partinin çeşitli kademelerinde görev yapmış olan Mustafa Kaya, Musa Haydaroğlu, Cihangir Orhan, Kemal Balcı ve Özkan Koçak İl Başkanı Av. Cengiz Sarıbay ve yönetimine başarılar dilediler. Yeni dönemde seçilmiş tüm yönetim kurulu arkadaşlara ve size başarılar diliyoruz diyen Mustafa Kaya, “Bu bir nezaket ziyaretidir. Dostluğumuz her zaman baki. Biz bu örgütün her zaman emrindeyiz. Hiç küsmedik ve darılmadık. Bundan sonra da bize düşen görev ne ise yapmaya hazırız” dedi.

KONGRELERE TAKILMAYIN

Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, “Gebze’ye çok önem veriyoruz. Bizim için önemli bir bölgedir. Sizlerle birlikte 30 yıldır politika yaptık. Kongreleri tamamladık. Artık kongrelere takılı kalmak olmaz. Kişileri, gurupçuluğu bırakıp parti için ne yapmamız gerekiyorsa onu yapmalıyız. Herkesi kucaklamamız gerekiyor. Bunun için herkese görev düşüyor. Herkes elini değil, gövdesini taşın altına koymalı. Çünkü bu memlekete meselesidir” ifadelerini kullandı.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Genel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.1829 TL 7.1543 TL
Euro
EURO
8.5140 TL 8.4800 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA