Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 15.07.2020 SAAT 01:44:33
Advert
Advert Advert Advert
 

Kurultay delegeleri ve mahalle temsilcileri buluştu

Kurultay delegeleri ve mahalle temsilcileri buluştu
Advert Advert

CHP İzmit İlçe Başkanı Mehmet Ümit Küçükkaya, mahalle temsilcileri ve kurultay delegeleri ile bir araya gelerek 3-4 Şubat’ta yapılacak olan kurultay için fikir alışverişinde bulundu

CHP İzmit İlçe Başkanlığı, 3-4 Şubat’ta gerçekleşecek olan Genel Başkanlık 36. Olağan Kurultayı öncesinde mahalle temsilcileri olağan toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda kurultay delegeleriyle kurultay hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.Kurultay delegelerinden; İzmit İlçe Başkanı Mehmet Ümit Küçükkaya, İzmit ilçe eski Başkanı Alpaslan Seymen, İzmit Belediye Meclisi Üyesi Birol Sağlam ve Şirintepe Mahalle Muhtarı Nilgün Düzen, mahalle temsilcilerinin kurultayla ilgili fikir ve önerilerini dinledi.

EN İYİ ŞEKİLDE HAZIRLANACAĞIZ

Mahalle temsilcileri; Yıldırım Akyollu, Ali Kuzu, Necati Dalgıç, İsmail Bal, İskender Çaklılı, Erdoğan Öz, Erdinç Doğan, Nagip Çiçek, Remzi Özkan, Yetgin Kunter, İhsan Kızıltan, Gülşen Kavas, Birgül Gök, Zihni Tosun, H. İlker Ulusoy, Cüneyd Atilla, Taylan Bingöl, Selenay Aydın, Kadem Seymen, Erturul Baloğlu, Hürmet Ulaş, Sadık Yıldız, görüşlerini kurultay delegeleriyle paylaşırken, İzmit İlçe Başkanı Küçükkaya, “Önümüzde çok önemli seçimler var. Bunun öncesinde CHP kurultaydan çok daha güçlü bir şekilde çıkıp, sizlerin de destek ve emekleriyle seçimlere en iyi şekilde hazırlanacağız” dedi.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Genel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8751 TL 6.8476 TL
Euro
EURO
7.8072 TL 7.7761 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA