Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 05.07.2020 SAAT 20:09:07
Advert
Advert Advert
 

Bu yarışmaların kazananı bütün çocuklar oldu

Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ve Kocaeli Polis Eşleri Derneği çocuklara ve topluma yönelik eğitim ve öğretim faaliyetlerine devam ediyor.
Bu yarışmaların kazananı bütün çocuklar oldu
Advert

Abbas ÇAKAR - 'Gözün arkada kalmasın' projesi kapsamında Kocaeli İl Emniyet Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ve Kocaeli Polis Eşleri Derneği yönetimi işbirliğinde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde görevli eğitmenler eşliğinde 30 Ekim günü Outlet Center yanında bulunan atletizm pistinde İl Milli Eğitim Müdürlüğünce belirlenen 12 ortaokul, 252 öğrencinin katılımı ile eğlenceli atletizm yarışmaları yapıldı.  Kocaeli Polis Eşleri Derneği Başkanı Aliye Denizci, başkan yardımcısı Esma Yıldırım, Yasemin Aksakal, yönetim kurulu üyeleri Sevgi Aksoy, Hatice Kodal, İl Emniyet Müdür Yardımcısı Kaan Yıkılmaz, Asayiş Şube Müdürü ve Toplum Destekli Polislik Şube Müdür Vekili Ömer Kodal,  TDP Polis memurları ve eğitmenler katıldı. Yarışmalar sonunda öğrencilerin hepsine jest yapılarak madalya dağıtımı gerçekleştirildi.


 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8648 TL 6.8374 TL
Euro
EURO
7.7113 TL 7.6805 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA