Advert Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert Advert
TARİH 21.02.2019 SAAT 05:46:24
Advert
 
Advert Advert

Yürüyüş Yolu çürüyor

İzmit Şehir Merkezinin en işlek ve hareketli caddelerinden bir tanesi olan Şahabettin Bilgisu Caddesi ve Yürüyüş Yolu üzerinde ki bozukluklar kente yakışmıyor.
Yürüyüş Yolu çürüyor

Arif BULUT  - Milyonlarca lira karşılığında yapılan dev projeler ve hayata geçirilmeyi bekleyen yine milyonluk vaatler arasında İzmit Şehir Merkezinin içler acısı durumu görmezden geliniyor.  Tramvay Yolu projesi kapsamında yenilenen ve arnavut taşları ile döşenen  Şahabettin Bilgisu Caddesi üzerindeki çökmeler ve bozukluklar vatandaşları rahatsız ediyor.  Şehir Merkezinin en işlek mevkilerinden bir tanesi olan Yürüyüş Yolunda ise durum daha da vahim.  Çamur ve su birikintileri ile dolu olan Yürüyüş Yolu kent merkezine yakışmayan bir görüntü içerisinde.


YAPILALI 1 YIL OLMADI


Tramvay Yolu için yapılan ve görsel anlamda kente estetik bir görünüm sağlaması amacıyla yapılan Arnavut kaldırımların daha 1 yıl olmadan çökmeler ve bozulmalara oluşmaya başladı. Zemini dayanıklı olmayan taşlar ya çöküyor yada bozularak yayalar için zor bir duruma geliyor. Kent Merkezinde yaşanan bu görsel kirlilik uzun süredir hiç kimse tarafından umursanmıyor.YÜRÜYÜŞ YOLU ÇÜRÜYOR 


İzmit Şehir Merkezinin en işlek mevkisi durumunda olan Yürüyüş Yolu ise her geçen gün çürümeye devam ediyor. Yol üzerinde ki bozukluklar ve su birikintileri, İzmit denilince ilk akla gelen yerlerin başında olan Yürüyüş Yoluna yakışmıyor. Yıllar içerisinde yol kenarlarında ki yeşilliklerin yerini ise günümüzde çamur almış durumda. Yürüyüş Yoluna çıkmak isteyenleri ise yağmurlu havalarda büyük yol kenarına biriken su birikintileri karşılıyor. 
 

 

 

 

 

 

Bu haber eklendi
ETİKETLER:
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Üye resim
seko 2018-11-02 07:19:45
Sen gel birde Yenidoğan (Çetin EMEÇ )üst geçitini gör!
Toplam 1 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Güncel haberleri
Advert
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.3139 TL 5.2927 TL
Euro
EURO
6.0270 TL 6.0030 TL
Anket
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
ANIT MEDYA