Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 05.07.2020 SAAT 19:37:04
Advert
Advert Advert
 

Yürüyüş Yolu çürüyor

İzmit Şehir Merkezinin en işlek ve hareketli caddelerinden bir tanesi olan Şahabettin Bilgisu Caddesi ve Yürüyüş Yolu üzerinde ki bozukluklar kente yakışmıyor.
Yürüyüş Yolu çürüyor
Advert

Arif BULUT  - Milyonlarca lira karşılığında yapılan dev projeler ve hayata geçirilmeyi bekleyen yine milyonluk vaatler arasında İzmit Şehir Merkezinin içler acısı durumu görmezden geliniyor.  Tramvay Yolu projesi kapsamında yenilenen ve arnavut taşları ile döşenen  Şahabettin Bilgisu Caddesi üzerindeki çökmeler ve bozukluklar vatandaşları rahatsız ediyor.  Şehir Merkezinin en işlek mevkilerinden bir tanesi olan Yürüyüş Yolunda ise durum daha da vahim.  Çamur ve su birikintileri ile dolu olan Yürüyüş Yolu kent merkezine yakışmayan bir görüntü içerisinde.


YAPILALI 1 YIL OLMADI


Tramvay Yolu için yapılan ve görsel anlamda kente estetik bir görünüm sağlaması amacıyla yapılan Arnavut kaldırımların daha 1 yıl olmadan çökmeler ve bozulmalara oluşmaya başladı. Zemini dayanıklı olmayan taşlar ya çöküyor yada bozularak yayalar için zor bir duruma geliyor. Kent Merkezinde yaşanan bu görsel kirlilik uzun süredir hiç kimse tarafından umursanmıyor.YÜRÜYÜŞ YOLU ÇÜRÜYOR 


İzmit Şehir Merkezinin en işlek mevkisi durumunda olan Yürüyüş Yolu ise her geçen gün çürümeye devam ediyor. Yol üzerinde ki bozukluklar ve su birikintileri, İzmit denilince ilk akla gelen yerlerin başında olan Yürüyüş Yoluna yakışmıyor. Yıllar içerisinde yol kenarlarında ki yeşilliklerin yerini ise günümüzde çamur almış durumda. Yürüyüş Yoluna çıkmak isteyenleri ise yağmurlu havalarda büyük yol kenarına biriken su birikintileri karşılıyor. 
 

 

 

 

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Üye resim
seko
Sen gel birde Yenidoğan (Çetin EMEÇ )üst geçitini gör!
Toplam 1 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8648 TL 6.8374 TL
Euro
EURO
7.7113 TL 7.6805 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA