Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 04.08.2020 SAAT 23:25:58
Advert
Advert
 

Alo Evlat simge isme sahip çıktı

Kartepe Belediyesi Alo Evlat ekibi, kentin simge isimlerinden olan fanatik Kocaelispor taraftarı olan Ahmet Cemal Ümit’e el uzattı. Kocaelisporluların Cemal ağabeyi hayatının ikinci baharını yaşamaya başladı
Alo Evlat simge isme sahip çıktı
Advert

KARTEPE Belediyesi Alo Evlat Birimi, hane ziyaretlerine devam ediyor. Kurulduğundan bu yana Kartepeli büyüklerine 7/24 hizmet veren Alo Evlat ekibi, zor durumda olan ilçe sakinlerine destek veriyor. Kocaelispor taraftarının yakından tanıdığı, kentin simge isimlerinden Suadiye Mahallesi’nde ikamet eden Ahmet Cemal Ümit (66) annesinin hayatını kaybetmesi sonrasında sokaklarda yaşamaya başlamıştı. Bu duruma Kartepe Belediye Başkanı Üzülmez’in talimatı ile son verildi. Alo Evlat ekibi tarafından sıcak bir yuvaya kavuşturulan Kocaelisporluların Cemal ağabeyi hayatının ikinci baharını yaşamaya başladı. 


CEMAL AĞABEY YALNIZ DEĞİL

Alo Evlat ekibi tarafından evi yapılan Cemal Ümit, evini gönül verdiği Kocaelispor’un renkleri olan yeşil-siyah boyanması isteği yerine getirildi. Ekipler tarafından yapılan çalışmalar sonrasında Cemal ağabey sıcak yuvasına kavuştu. Yeni bir hayata başlayan Cemal ağabeyin ilk misafiri Başkan Üzülmez olmuştu. Alo Evlat ekibi tarafından tüm ihtiyaçları karşılanan Ahmet Cemal Ümit’i, Sosyal Yardım İşleri Müdürü İbrahim Bahri Özyılmaz, Hodri Meydan Taraftarlar Derneği Başkanı Enver Güler ve yönetimi ile Alo Evlat ekibi ziyaret etti. Kocaelispor ve eski günler üzerine yapılan sohbet sonunda Cemal ağabeye hediyeler verildi. 

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.9563 TL 6.9285 TL
Euro
EURO
8.1946 TL 8.1619 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA