Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 12.08.2020 SAAT 18:10:42
Advert
Advert
 

Başkan İKM’yi ağırladı

Başkan Karaosmanoğlu, İzmit Kent Merkezi Ticari Dayanışma Derneği (İKM) Başkanı Murat Öztürk ve yeni yönetimini makamında ağırladı
Başkan İKM’yi ağırladı
Advert

KOCAELİ Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, İzmit Kent Merkezi Ticari Dayanışma Derneği (İKM) Başkanı Murat Öztürk ve yeni yönetimini makamında konuk etti. 
İzmit Kent Merkezi’ndeki esnaf birliğini sağlayan yegâne çatılardan biri olduğunu ziyarette ifade eden Başkan Karaosmanoğlu, “2023 Türkiye’sini kurduğumuz bugünlerde esnafımızın fikirlerine her zamankinden çok daha fazla ihtiyacımız var. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi olarak her zaman yanınızda olduğumuzu her fırsatta hissettirmeye çalışıyoruz. Bu zamana kadar nasıl ki birlikte hareket etiysek, bundan sonra da sizler için ne gerekiyorsa yapmaya hazırız” dedi.


16 YILDA BÜYÜK ATILIMLAR 

Esnafımızın desteği ve gayretini yanımızda hissederek kentimizin çok daha güzel, çok daha mamur bir kent haline geleceğini de söyleyen Başkan Karaosmanoğlu, “Türkiye’nin özellikle son 16 yılda yapmış olduğu atılım dosta güven ve ümit verirken, düşmana da korku salmıştır. İşte bu yakaladığımız başarıyı esnafımızın büyük destekleriyle elde ettik. Ülkemize dönük her saldırıda milletimiz her zaman olduğu gibi, bütün bunların da üstesinden gelerek maziden atiye emin adımlarla ilerlemektedir” ifadelerini sarf etti. 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.3105 TL 7.2814 TL
Euro
EURO
8.5942 TL 8.5599 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA