Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 20.05.2019 SAAT 18:27:09
Advert
 
Advert

İzmit MTAL’de ayın öğrencileri ödüllendirildi

İzmit Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından bu yıl 3’üncü gerçekleştirilen “Mesleğin Yıldızları- Ayın Öğrencileri’’ töreni ile öğrencilere onur belgeleri takdim edildi.
İzmit MTAL’de ayın öğrencileri ödüllendirildi

Arif BULUT - İzmit Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından bu yıl 3’üncü gerçekleştirilen “Mesleğin Yıldızları- Ayın Öğrencileri’’ törenlerinde şimdiye kadar 150 öğrenci seçilerek ve ödüllendirildi. Değerler eğitimi ve mesleki yeterlilik-gelişim gibi başlıklarda değerlendirilerek seçilen öğrencilere onur belgeleri ailelerinin de davet edildiği törenlerle verildi. Okul yemekhanesinde kahvaltı organizasyonuyla gerçekleştirilen Ekim ayı Mesleğin Yıldızları-Ayın Öğrencileri ödül törenine İzmit Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü Mehmet Aktaş, Onur Kurulu Başkanı Ayşe Tuncay öğretmenler, veliler, İZSANDER Başkanı Halil Atay, İZSANDER Başkan Yardımcısı ve oku öğretmeni Levent Bahadır, Okul Aile Birliği Başkanı Azmi Kesim  ile okulun 1996 Anadolu Teknik Lisesi Elektrik Bölümü mezunlarından Kocaeli Üniversitesi Elektrik Mühendisliği Doktor Öğretim Üyesi Ersoy Beşer katıldı. 


73 YILLIK ULU ÇINAR’

Törende konuşan Okul Müdürü Mehmet Aktaş , “3. Yılına giren ve gelenekselleşen “Mesleğin Yıldızları – Ayın Öğrencileri” törenlerinin eğitim açısından örnek bir uygulama olduğunu , başarıları ödülle değerlendiren öğrencilerin daha azimli çalıştığını ve diğer arkadaşlarının onları örnek aldığını belirtti. Okulumuz 73 yıllık ulu çınar. Gerek Kocaeli’mize gerekse ülkemize yetiştirerek kattığı değerler çok fazla. Eğer bugün Kocaeli Sanayinin başkenti ise bunu İzmit Sanat okulunun mezunlarının alın teri ve emeği ile sağlamıştır’’ dedi.


 SEVEREK VE İSTEYEREK BU OKULDA OKUDUM

Törene mezunları temsilen katılan, 1996 Anadolu Teknik Lisesi Elektrik Bölümü mezunlarından Kocaeli Üniversitesi Elektrik Mühendisliği Öğretim Üyesi Ersoy Beşer ise “Burada bulunmak gurur verici. Severek ve isteyerek bu okulda okudum. Bana çok şeyler kattı. Mesleğin inceliklerini burada öğrendim. Ben özel sektörde çalışmak istedim ama Kocaeli Üniversitesinden mezun olur olmaz Üniversitede kalmayı istedim. Çok severek çalıştığım bir işim var. Siz gençlere tavsiyem sevdiğiniz mutlu olduğunuz işi, mesleği seçin ve yapın. Okul yönetimine teşekkür ediyorum.” Dedi.


 ÖDÜL ALAN ÖĞRENCİLER

Mobilya ve İç Mekan Tasarımı Alanından Emircan Cankurt, Motorlu Araçlar Teknolojisi Alanından Emir Yartaşı, Elektrik-Elektronik Teknolojisi Alanından Ufuk Erdem, Endüstriyel Otomasyon Teknolojisi Alanından Enes Baybek, Kimya Teknolojisi Alanından Erhan Dere,  Bilişim Teknolojisi Alanından Ali Bülbül, Metal Teknolojisi Alanından Bilal Aslan, Makine Teknolojisi Alanından Yusuf Emre Bezir ve 9. Sınıflardan Eyüp Kalender,  ekim ayı, Ayın Öğrencisi seçildi.

Bu haber eklendi
ETİKETLER:
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Güncel haberleri
Advert
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.0600 TL 6.0358 TL
Euro
EURO
6.7614 TL 6.7344 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA