Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 20.07.2019 SAAT 06:46:01
Advert
 
Advert

Genç-İMO’da temsilciler belirlendi

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Kocaeli Şubesi bünyesinde faaliyet gösteren Genç-İMO, 2018-2019 döneminde görev alacak üniversite ve sınıf temsilcileri geçtiğimiz günlerde şube yönetim kurulunun aldığı atama kararı ile belirlendi.
Genç-İMO’da temsilciler belirlendi

GENÇ-İMO, 2018-2019 döneminde görev alacak üniversite ve sınıf temsilcileri atadı. Konuyla ilgili açıklamada bulunan İMO Kocaeli Şube Başkanı Tolga Ok, güçlü bir Genç-İMO örgütlenmesine ihtiyaç olduğunu ve bunun için yönetim kurulu olarak ellerinden geleni yaptıklarını belirtti. Ok, “Birer mühendis olarak ülkemize koyacağınız katkı bizi çok mutlu edecek” dedi. 2018-2019 yılı Kocaeli Genç- İMO üniversite temsilciliğine Muharrem Önder getirilirken 4. Sınıf Temsilciliğine Sinem Polat ve Ceren Göktürk, 3. Sınıf Temsilciliğine Selcan Turan ve Caner Özdağ, 2. Sınıf Temsilciliğine Tuğba Şen ve Halil Can Küçük, 1. Sınıf Temsilciliğine ise Ali Polat ve Halil İbrahim Şahin getirildi.

 

YOLUN ÇİZİLMESİ İÇİN ÖNEMLİ


Yeni Kocaeli Genç-İMO Üniversite Temsilcisi Muharrem Önder, üniversiteye bu yıl başlayan öğrencileri kutlayarak İMO’nun mesleğin gelişimine sunduğu katkıları anlattı. “İMO’nun, öğrencilerin gelecekte mesleki olarak çizecekleri yolun belirlenmesi adına önemli bir yer olduğunu, bugün neden genç-İMO`lu olmalıyız? Genç-İMO örgütlülüğüne neden ihtiyaç  vardır?" gibi konulara değindi. Önder, Kocaeli Üniversitesi’ndeki hocalarının ve İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şube yöneticilerinin sayesinde daha çok etkinlikler ve çalışmalar yapacaklarını belirterek, Şube Başkanı Tolga Ok ve yönetim kuruluna teşekkür etti.


GENÇ-İMO BÜNYESİNE DAVET ETTİ


Genç-İMO'nun ileride yapacakları iş başvurularında, katıldıkları seminerler ve kendilerine kattıkları artılar konusunda önemli bir yere sahip olduğunu, amaçlarının daha fazla üye ile gelişmeye devam etmek olduğunu kaydeden Önder, “Tüm inşaat mühendisliği bölümünde okuyan arkadaşlarımı Genç-İMO ailesinde yer almaya davet ediyorum” dedi.

 

 

Bu haber eklendi
ETİKETLER:
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.6502 TL 5.6276 TL
Euro
EURO
6.3550 TL 6.3296 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA