Advert Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert Advert
TARİH 21.02.2019 SAAT 22:07:03
Advert
 
Advert Advert

Ziraatçılardan Doğan'a teşekkür

İzmit Ziraat Odası Başkanı Yusuf Karaaslan ve yönetimi, Büyükşehir Belediye Başkan aday adaylığını açıklayan İzmit Belediye Başakanı Nevzat Doğan'a teşekkür etti.
Ziraatçılardan Doğan'a teşekkür

Karaaslan, "Nevzat Doğan'ın çiftçilerimize yapmış olduğu desteklerden dolayı kendilerine odamız adına teşekkür ediyoruz. Odamıza ve çiftçimize yakışır güzel bir bina kazandırması da çiftçimizin yanında olduğunu göstermektedir.


HEP DESTEKLENDİK


İzmit Belediyesi’nin kurmuş olduğu Kırsal Hizmetler Müdürlüğüne bağlı veteriner hekim, yüksek ziraat mühendisi ve İzmit Ziraat Odamızın ziraat mühendisiyle birlikte üretimi arttırmak amacıyla eğitimler vererek çiftçi kardeşlerimize modern üretim yollarını anlattılar. İzmit Belediyemizin katkılarıyla köyden şehre değil, şehirden köye göçün yaşanması için gerekli ortamı beraber sağlamaya çalıştık.


PROJELERİ GÜZELDİ


Belediye Başkanımız Nevzat Doğan’ın çiftçimize diğer en büyük hizmeti ise Modern Hayvan Pazarıdır. Hayvan üreticilerimiz alıcıları buluşturan yer olmakla birlikte Türkiye’nin dört bir yanından gelen satıcılar için bir büyük şans oldu. Bir diğer hizmet ise Kocaeli Büyükşehir Belediyesiyle yürütülen tohum desteği projesidir.


BAŞKAN'I UNUTMADILAR


Nevzat Doğan’ın Büyükşehir Belediye Başkanlığı aday adaylığını destekler, kendisine başarılar dileriz. Kocaeli’ ye güzel hizmetler veren Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’na çiftçilerimize vermiş olduğu desteklerden dolayı şükranlarımızı sunarız" dedi.

 

 

Bu haber eklendi
ETİKETLER:
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Güncel haberleri
Advert
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.3316 TL 5.3103 TL
Euro
EURO
6.0462 TL 6.0221 TL
Anket
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
ANIT MEDYA