Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 22.05.2019 SAAT 12:30:37
Advert
 
Advert

Eğitim-Bir-Sen’de yeniden Şahin Yaşlık dönemi

Kocaeli Eğitim-Bir-Sen 1 Nolu Şubenin 6’ıncı Olağan Genel Kurulu Uluslararası Gençlik Merkezi’nde gerçekleştirildi. Kongreye tek aday olarak giren mevcut başkan Şahin Yaşlık yeniden başkanlık görevine seçildi.
Eğitim-Bir-Sen’de yeniden Şahin Yaşlık dönemi

Arif BULUT  -Memur-Sen Konfederasyonuna bağlı Eğitim-Bir-Sen Kocaeli 1 Nolu Şube 6. Olağan Genel Kurulu’nu Uluslararası Gençlik Merkezi’nde gerçekleştirdi. Genel kurula önceki dönem başkanlarından İbrahim Keleşoğlu’nun da liste vermesi bekleniyordu. Divana liste sunan Keleşoğlu verilen 20 dakikalık sürenin geçmesinden dolayı ikinci listeyi kabul etmedi. Yaşlık, listenin kabul edilmesini istedi ve bunun üzerine karar delegelere bırakıldı. Delegeler açık oylamayla listeyi kabul etmedi. 162 delegenin oy kullanma hakkının bulunduğu genel kurulda Şahin Yaşlık yeniden başkanlık görevine seçildi. 


YOĞUN KATILIM


6’ıncı Olağan Genel kurula İŞKUR il Müdürü Ulvi Yılmaz, İŞKUR Yalova İl Müdürü Mehmet Salih Aydın, Kızılay Kocaeli Şube Başkanı Cengiz İpek, Büro Memur-Sen 1 Nolu Şube Başkanı Ömer Türk, Sağlık-Sen Şube Başkanı Erdal Yıldırım, Ulaştırma Memur-Sen Bölge Başkanı Mehmet Akkuş, Bem- Bir-Sen Şube Başkanı Sadican Aygen, Erzincanlılar Dernek Başkanı Toç-Bir-Sen Şube Başkanı Güven Perçem ile Memur-Sen Basın ve İletişi Başkanı Mustafa Ulusoy katılım gösterdi. 

 


12 İLÇEDEN YETKİ ALDIK


Güven tazeleyen Eğitim-Bir-Sen 1 NoluŞube Başkanı Şahin Yaşlık yaptığı konuşmada“Mazlum coğrafyalara umut olan bir Eğitim-Bir-Sen var. 4 yıl boyunca sendikamızı güçlü yönetmenin gücüyle bugün karşınıza çıktık. Yeni bir dönem için adaylığımı sevginize ve desteğinize sunduk. Sosyal sorumluluk projelerinin arttığı projeler gerçekleştireceğiz. Yeni bir döneme merhaba. Sendikamızı yeni umutlara taşıyacağız. Üye sayımızı 2 katına çıkartarak 8 bine yaklaştık. Önümüzdeki yıla kadar üye sayımızı 10 bin yapma hedefindeyiz. İlk yılımızda üyelerimize araç ve şube binamızı kazandırmak. Büyükşehirle birlikte 12 ilçeden yetki aldık. Sendika binamızı akademik bir hale getireceğiz. Hiçbir ilçe başkanımızı kendimize rakip görmedik, bir bütün gibi kenetlendik. Yani dönemde birçok şube açıp, eğitime yeniden büyük katkılar sağlayacağız” dedi. 

 


YÖNETİM KURULU 


Şahin Yaşlık, Halil İbrahim Alkan, Gökhan Dumrul, Necdet Yaşa, M. Salih Çeğil, Sergülen Kurt ve Nevzat Aktaş. 


DENETLEME KURULU


Beyhan Yenigün, Fatih Taşdelen, Özlem Yıldırım, Ayhan Erin ve Hüseyin Özmen. 


DİSİPLİN KURULU


İsmail Boğa, Musa Kartal, Yetkin Çelik, Ercan Mengüloğlu ve Hamit Ümit Şişman.


ÜST KURULU DELEGELERİ


Şahin Yaşlık, Kamuran Öğçem, Abdülkadir Yardımcı, Fazlı Yağmur ve Nail Ekiz. 

 

 

 

Bu haber eklendi
ETİKETLER:
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Güncel haberleri
Advert
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.0625 TL 6.0383 TL
Euro
EURO
6.7591 TL 6.7322 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA