Advert Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert Advert
TARİH 18.02.2019 SAAT 04:08:47
Advert
 
Advert Advert

Hedef, okuyan kadınlar

Milli Kuruluşlar Birliği'nin kadın yöneticileri, kitap okuyan kadınları bir araya getirerek, okunan kitaplar hakkında paylaşımlarda bulunma ve tanıştırma etkinlikleri düzenleme kararı aldı
Hedef, okuyan kadınlar

Türk Ocakları Kocaeli Şubesi'nde bir araya gelen kadınlar, Kocaeli Milli Kuruluşlar Birliği üyesi sivil toplum kuruluşlarının kadın üyeleri; kitap okuyan kadınları bir araya getirerek, okunan kitaplar hakkında paylaşımlarda bulunma ve tanıştırma etkinlikleri düzenleme kararı aldı. Ev sahipliğini Türk Ocakları Kocaeli Şube Başkan Yardımcısı Sezin Türkkal' ın yaptığı toplantıda kadınlar, amaçlarını okuyan kadınları tanıştırmak olarak ifade etti.

 

KADINLAR OKUR


"Türk milliyetçisi ve ülkücü kadınların kitap okumaya ne kadar önem verdiğini, muhakkak vakit ayırdığını biliyoruz" diyen Türk Ocakları Kocaeli Şube Başkan Yardımcısı Sezin Türkkal; "İş ve eğitim hayatının içerisinde de aktif rol aldıkları, üretken oldukları ayrıca ailelerinde eş ve anne sorumlulukları erkeklerden daha fazla oldukları için sosyal hayata pek fazla vakitleri kalmıyor.


ANNELERE ÇAĞRI


Bizlerde Milli Kuruluşlar Birliği'nin kadın yöneticileri olarak kitaba ve okumaya ayırdığımız zamanlarda bir araya gelerek hem okuduklarımızı paylaşmak hem de milli hassasiyetti olan kadınları tanıştırmayı amaçlıyoruz. Mescidimiz ve çocuklu anneler için imkanlarımız mevcut. Buradan çağrımızı duyan tüm kadınları davet ediyoruz. Sosyal medya hesaplarımızdan bizler ile iletişime geçebilirler" dedi.

 

 

Bu haber eklendi
ETİKETLER:
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Güncel haberleri
Advert
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.2775 TL 5.2564 TL
Euro
EURO
5.9531 TL 5.9293 TL
Anket
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
ANIT MEDYA