Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 21.05.2019 SAAT 10:26:06
Advert
 
Advert

Konya heyeti Kocaeli’yi gezdi

Konya Büyükşehir Belediyesi’nden gelen yönetici heyet, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin il genelindeki proje ve yatırım çalışmalarını gezdi
Konya heyeti Kocaeli’yi gezdi

Ulaşım, sosyal ve kültürel yatırımlar özellikle büyükşehirlerde yaşayan vatandaşlar acısından büyük önem taşıyor. Vatandaşlar bu yatırımlarla şehir içerisinde rahat bir ulaşım ile sosyal ve kültürel etkinliklere katılarak vakit geçiriyor. Büyükşehir Belediyesi, Kocaeli’ndeki ulaşım, kültür, sosyal ve çevre yatırımlarıyla takdir toplarken, ülke genelindeki diğer belediyelerle bilgi ve deneyimlerini paylaşıyor. Bu kapsamda Konya Büyükşehir Belediyesi’nden Daire Başkanları ve yöneticilerin bulunduğu 4 kişilik heyet, hafta sonu Kocaeli’ye gelerek Büyükşehir Belediyesi’nin gerçekleştirdiği proje ve yatırımları inceledi.

 

YATIRIMLARI İNCELEDİLER


Konya Büyükşehir Belediyesi heyeti Kocaeli’ndeki çeşitli yatırım ve projeleri gezerek bilgi aldı. Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Mücahit Sami Küçüktığlı, Park ve Bahçeler Dairesi Başkanı Ceylani Kılıç, Kültür Yayınları ve Organizasyon Müdürü Hasan Boydak ve Kültür Merkezi Müdürü Osman Hakkı Zabunoğlu’ndan oluşan heyet Diriliş Kampı, Doğal Yaşam Parkı Ormanya, Sekapark, ağaçlandırma ve sahil düzenlemeleri gibi yatırımları inceledi. Heyete Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nden Başkan Danışmanı Veysel Özkaraaslan, Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Dairesi Başkanı Cenan Turan, Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanı Ali Bilgi, Park Bahçeler İdare Şube Müdürü Volkan Akbaş ve Gençlik Hizmetleri Şube Müdürü Fatih Dizar eşlik etti. Kültürel ve sosyal yatırımları çok beğenen heyete, gerçekleşen çalışmalar hakkında sunum yapılarak bilgi verildi ve fikir alış verişinde bulunuldu.   

 

ÖRNEK YATIRIMLAR 


Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ulaşım, kültür, sosyal ve çevre gibi pek çok alanlardaki proje ve yatırımlarıyla ülke genelinde dikkat çekiyor. Büyükşehir Belediyesinin Bilgievleri, Akademi Lise, Sekapark, Diriliş Kampı, Doğal Yaşam Parkı Ormanya, çevre ve sahiller gibi birçok projesi, diğer belediyeler tarafından incelenerek örnek alınıyor. Büyükşehir Belediyesi örnek yatırım ve projeleriyle ülke genelindeki birçok belediyeye rehberlik ediyor.  

 

 

 

Bu haber eklendi
ETİKETLER:
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Güncel haberleri
Advert
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.0600 TL 6.0358 TL
Euro
EURO
6.7614 TL 6.7344 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA