Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 22.05.2019 SAAT 12:31:51
Advert
 
Advert

İshakçılar’dan teşekkür

İshakçılar’ın merkezi olduğu köylere götürülen hizmetlerden ötürü Derince Belediyesi’ne teşekkür edildi
İshakçılar’dan teşekkür

Yaptığı projelerle Derince’yi herkesin yaşamaktan mutluluk duyduğu bir kent haline getiren Başkan Bulut, hizmetlerini ilçe merkezi ile sınırlı tutmayarak İshakçılar’ın merkezi olduğu köylere de çok önemli yatırımlar yaptı. Bu bağlamda Kocaeli Yerel Kültür Platformu Başkanı Dr. Metin Şentürk, Çavuşlu Mahalle Muhtarı Eyüp Özcan, Derince Taşköprülüler Dernek Başkanı Erhan Çiftçi, Körfez Taşköprülüler Dernek Başkanı Ceyhun Atik, Çavuşlu Yardımlaşma Derneği Başkanı İlhami Usta, dernek yöneticileri ve bölge gençleri de Başkan Bulut’u ziyaret ederek, hizmete sunduğu eserler nedeniyle teşekkür etti.

 

KALICI ESERLER


Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut da yaptığı konuşmada, “Derince’mize hizmet ederken hiçbir mahallemizi birbirinden ayırmadık, kentimize bir bütün olarak baktık. Bu bağlamda köylerimiz de bizim için en az merkezimiz kadar önemli. 7 yeni mahallemizin merkezi olan İshakçılar’a bu dönem içinde düğün salonunun da yer aldığı kültür merkezi inşa ettik. Yine yaptığımız İshakçılar Er Meydanı ve Spor Kompleksi ile bölgemizi sportif noktada da cazibe merkezi haline getirdik. Ayrıca Dümbüldek Pınarı Mesire Alanı’ndaki düzenlemelerimiz bölgemize hareketlilik kazandırdı” dedi. 

 

Bu haber eklendi
ETİKETLER:
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Güncel haberleri
Advert
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.0625 TL 6.0383 TL
Euro
EURO
6.7591 TL 6.7322 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA