Advert Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert Advert
TARİH 18.02.2019 SAAT 04:06:16
Advert
 
Advert Advert

Başkan’dan Baro ve İKM ziyareti

Başkan Karaosmanoğlu, İzmit Kent Merkezi Ticari Dayanışma Derneği (İKM) ve Kocaeli Barosu yönetimlerine iadeyi ziyaret gerçekleştirdi.
 Başkan’dan Baro ve İKM ziyareti

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, İzmit Kent Merkezi Ticari Dayanışma Derneği (İKM) ve Kocaeli Barosu yönetimlerine iadeyi ziyaret gerçekleştirdi. Baro Başkanı Bahar Gültekin Candemir ve İKM Başkanı Murat Öztürk ile yönetimleriyle olan buluşmasında kent yönetimi üzerine değerlendirmeler yapan Başkan Karaosmanoğlu, “Şehrimizin güzelleşmesine dönük hizmetlerimizin yanı sıra sosyal, kültürel, ekonomik ve sanatsal alanda da çalışıyoruz. Bunun için STK’lar başta olmak üzere Kocaeli’nin tüm dinamikleriyle istişarelerimizi sürdürüyoruz” dedi.

 

İKM’YE ÖNEMLİ GÖREV DÜŞÜYOR


İadeyi ziyaret şeklinde yapılan görüşmelerde şehirde ticaretin gelişmesine dönük adımların atılmasında Sivil Toplum Kuruluşlarının fikir ve önerilerine değer verdiklerini de özellikle söyleyen Başkan Karaosmanoğlu, “İKM’nin bu konuda çok önemli görevi ifa edeceğine de inanıyorum. Esnaflarımızın merkezinde yer alan İKM, proje üretmede aktif bir şekilde çalışacaktır. Büyükşehir Belediyesi olarak da İzmit merkezinin güzelleştirilmesi noktasında projeleri hayata geçirirken, yenileriyle de esnaflarımızın beklentilerine hızlı bir şekilde cevap vereceğiz” şeklinde konuştu. 


ORTAK AMAÇ UĞRUNA ÇALIŞIYORUZ


Baro Başkanı Bahar Gültekin Candemir ve yönetimiyle olan buluşmasında bir kez daha yeni görevlerinde başarılar dileyen Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “Hasbihal etmek, dertleşmek, iyiliği ve güzelliği paylaşmak için bu gibi ziyaretlere çok önem veriyorum. Şehrimizin ve ülkemizin sorunlarına birlikte kafa yormak, birlikte çözüm üretmek Kocaeli’de birlikte geliştirdiğimiz yönetim modelidir. Kocaeli’nin ürettiği bu model, bütün şehirlerimize örnektir” açıklamasını yaptı. Pek çok farklı meslekten insanın Kocaeli’de yaşadığını pek çok farklı meşrepten insan var olduğunu da dile getiren Karaosmanoğlu, “Farklı şehirlerinden, farklı coğrafyalardan gelen halkımıza en güzeli hizmeti sunmak için çalışıyoruz, STK’larımızla ortak bir amaç uğruna çalışıyoruz” diyerek sözlerini tamamladı.

 

Bu haber eklendi
ETİKETLER:
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Güncel haberleri
Advert
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.2775 TL 5.2564 TL
Euro
EURO
5.9531 TL 5.9293 TL
Anket
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
ANIT MEDYA