Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 15.07.2020 SAAT 11:48:56
Advert
Advert Advert Advert
 

Bu sınavı kaçırmayın!

Bu sınavı kaçırmayın!
Advert Advert

Türkiye’nin en başarılı okullarından NesibeAydın’da okumak istiyorsanız, bu sınavı kaçırmayın!

Ankara’nın en başarılı eğitim kurumlarından biri olarak adını tüm Türkiye’de duyuran, bu başarısını Konya ve Antalya’dan sonra ilimize de taşımaya hazırlanan Nesibe Aydın Kocaeli Okulları, 2018-2019 eğitim-öğretim döneminde Yahya Kaptan Mahallesi’nde açılıyor. İlk etapta Anadolu-Fen Lisesi olarak eğitim verecek olan Nesibe Aydın Kocaeli Okulları, öğrencilerini sınavla seçecek. Baraj puanını yakalayabilenler Nesibe Aydın Kocaeli Okulları’nda okumaya hak kazanacak.

25 MART’TA SINAV

Siz de çocuğunuzun kursa gitmeden ve özel ders almadan okuduğu okulda üniversite sınavına hazırlanmasını istiyorsanız, Nesibe Aydın Kocaeli Okulları’nın açtığı okula giriş ve bursluluk sınavını kaçırmayın!25 Mart Pazar günü gerçekleştirilecek bursluluk ve giriş sınavına katılabilmek için onkayit.nesibeaydin.k12.tr adresini ziyaret ederek form doldurmanız yeterli.Kısıtlı kontenjandan yararlanmak için sınav kaydınızı bir an önce oluşturmayı unutmayın!

ÖN KAYIT İÇİN: Okula giriş ve bursluluk sınavına ön kayıt için 0 850 733 19 84 numaralı telefonu arayabilir ya da www.onkayit.nesibeaydin.k12.tr adresinden ön kaydınızı yaptırabilirsiniz.

ÖN KAYIT BÜROSU: Yahya Kaptan Mahallesi, Kardelen Sokak, No:5/A, Zemin Kat, İzmit/KOCAELİ

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Genel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8751 TL 6.8476 TL
Euro
EURO
7.8072 TL 7.7761 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA