Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 23.05.2019 SAAT 02:42:00
Advert
 
Advert

Bekaert toplu sözleşmeyi kutladı

Bekaert’te Özçelik-İş üyelerinin zaferiyle sonuçlanan toplu iş sözleşmesi için düzenlenen törende büyük coşku yaşandı
Bekaert toplu sözleşmeyi kutladı

Bekaert’te Özçelik-İş üyelerinin zaferiyle sonuçlanan toplu iş sözleşmesi için tören düzenlendi. Törene Özçelik-İş Sendikası Genel Başkanı Değirmenci’nin yanı sıra Bekaert Genel Müdürü Hakan Saner, Özçelik-İş Sendikası Kocaeli Bölge Başkanı Arif Çolak, Bölge Sekreteri Levent Erdi, Muhasip Üye Fatih Dikbak, Havacılık Şube Başkanı Yavuz Güver ve işyeri temsilcileri ile üyeler katıldı. Üyelere seslenen Özçelik-İş Genel Başkanı Değirmenci, “Bu toplu iş sözleşmesi, sizlerin birlik ve beraberliğiyle, temsilci arkadaşlarımızın gayretiyle, benim, yönetim kurulu üyelerimin, avukatlarımızın ve danışmaların çalışmalarıyla ilmek ilmek dokunarak, bugünlere taşındı. Her zaman bu sürecin içerisinde olduk. Böylelikle Türkiye’nin en güzel toplu iş sözleşmelerinden birinin altına imza attık. Sözleşmemiz, başta sizler olmak üzere, işyerimize, sendikamıza ve ülkemize hayırlar getirsin” dedi. 

 

 

GERÇEK SAHİPLERİ


“Bu ülkenin gerçek sahipleri olarak, çalışanlar olarak, üretime katkı verenler olarak bir derdimiz var” diyen Değirmenci, “Bizim derdimiz, şehit kanlarıyla sulanmış bu topraklarda, barışı, huzuru, kardeşliği, paylaşmayı, birlik ve beraberliği sağlamaktır. Bir işçi sendikası olabiliriz ama ülkemizin menfaatlerinde bütün şer odaklarına karşı mücadele veren bir anlayışla gecemizi gündüzümüze katıyoruz. Dolayısıyla Özçelik-İş’li olmak, Hak-İş’li olmak bu ülkede bir ayrıcalıktır. Bu toplu iş sözleşmesi, masa başında işverenle kavga etmeden, birlik ve beraberlik içerisinde imzalanabiliyormuş. Bunu gördük. Bizler, üretimden yanayız, katma değerden, ihracattan yanayız. İşletmenin sorunlarının çözülmesi için bırakın elimizi, gövdemizi taşın altına koyup masada çözmeye çalışırız. Nasıl ki krizlerde fedakârlık yapıyorsak, bugün kazanıldığı zamanda paylaşmakta beraberiz” diye konuştu. 

 

BİRİLERİ ROL ÇALMASIN


“Birileri rol çalmasın, kendine pay çıkarmasın. Bu sözleşmenin mimarı Bekaert’te çalışan Özçelik-İş Sendikası üyelerinin başarısıdır” ifadelerini kullanan Değirmenci, “Bekaert’teki üyelerimizin iradesiyle, gayreti ve samimiyetiyle inşallah Özçelik-İş’imizi burada büyüteceğiz. Bu eşsiz güzellikteki fotoğrafı büyütmek için çalışmaya devam edeceğiz. Rabbim kazasız belasız nice çalışmalar nasip etsin. Kazançlarınızı ailelerinizle birlikte hayır içinde yemeyi nasip etsin” diyerek sözlerini tamamladı. 

 

 

 

Bu haber eklendi
ETİKETLER:
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Güncel haberleri
Advert
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.0963 TL 6.0720 TL
Euro
EURO
6.8043 TL 6.7772 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA