Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 20.05.2019 SAAT 18:16:51
Advert
 
Advert

KOTO'ya seri ziyaretler

Kocaeli iş dünyasının öncü kuruluşu KOTO, oda-borsa camiası başta olmak üzere çeşitli STK, dernek, kurum ve kuruluşlardan ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor
KOTO'ya seri ziyaretler

 

Köklü tarihiyle kentimizin marka kurumlarının başında gelen Kocaeli Ticaret Odası, çok sayıda dernek ve kurum temsilcilerini kabul ediyor. KOTO Başkanı Necmi Bulut, Meclis Başkanı Akın Doğan, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Hüseyin Gezer, Volkan Yılmaz, Meclis Başkan Yardımcısı Alp Kayalar, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Mikail Kayacı, Yönetim Kurulu Üyeleri; Abdurrahman Çuhadar, Adnan Turan, Mehmet Akif Şen, Murat Barış, Ömer Efe, Yusuf Erenkaya ve Yusuf Ziya Uludüz tarafından ağırlanan konuklarla, kentimizin gerek ekonomik gerek sosyal hayatına dair konuları hakkında görüş alışverişi gerçekleştirilerek projeler üretiliyor.

 

 

YOĞUN ZİYARETÇİ

 

Bu kapsamda; İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İsmail Akçay, MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, İzmit İlçe Başkanı Ahmet Yalçınöz, İzmit Belediye Başkan adayı Vedat Kuru, ASKON Kocaeli Şube Başkanı Ömer Faruk Yıldırım, Türkiye İktisadi Girişim ve İş Ahlakı Derneği Başkan Yardımcısı Hüseyin Dinçel, Türkiye- Irak Sanayicileri ve İşadamları Derneği Başkanı Nevaf Kılıç, Mimarlar Odası Başkanı Füsun Yılmaz Deniz, Kocaeli Büyük Aile Federasyonu Başkanı Zeynep Sudan, Kocaeli İş Kadınları ve Yöneticileri Derneği Başkanı Nilgün Yılmaz, Korunma Altında Yetişen Gençler ve Koruyucu Aile Derneği Başkanı Pelin Çalışkanoğlu, İzmit Tarih Koridoru Derneği Başkanı Nuket Özcan, Halk Bankası İzmit Ticari Şube Müdürü Savaş Karataş, Elginkan Vakfı Müdürü Murat Özen Özden, Bekirpaşa Başaranspor Kulübü, KOTO'yu ziyaret etti.

 

ÖRNEK ÇALIŞMALAR

 

Konuklarına ziyaretleri dolayısıyla ayrı ayrı teşekkür eden Necmi Bulut, İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan’ın ziyaretinde gerçekleştirdiği konuşmasında, “Nisan ayındaki seçim döneminin başlangıcı itibariyle İzmit Belediyesi ile kurumsal dayanışma örneği olan çalışmalar yaptık. Üyelerimize ait sıkıntıların aktarımında hiçbir cevap alamama, çözüm üretememe gibi durum olmadı. Size ve ekibinize teşekkür ediyorum. İzmit’in ihtiyaç duyduğu bir yönetici olarak görüyoruz ve inşallah devamında nasıl arzu ediyorsanız o şekilde sonuçlanmasını diliyoruz” dedi.

 

KOTO ÇOK GAYRETLİ

 

Nevzat Doğan da, “Kocaeli, sanayisinde ve ticaretinde ön plana çıkan bir şehir. Ticaret Odası’nın buradaki konum olarak, temsil gücü olarak çok değerli, çok önemli bir yeri ve katkısı var. Belediyecilik çalışmaları içinde bu böyle. Bizler zaten 10 yıldır iç içe çalıştık. Esnafımızın, tüccarımızın daha çok kazanması, sorunlarının çözülmesi, daha huzurlu ve mutlu olması için KOTO’nun farklı bir gayreti var. Biz de elimizden geldiği kadar buna katkı sağlamaya çalıştık. Bundan sonra da devam edeceğiz. Başkanımız ve yönetimine teşekkür ediyorum” dedi.

Bu haber eklendi
ETİKETLER:
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Güncel haberleri
Advert
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.0600 TL 6.0358 TL
Euro
EURO
6.7614 TL 6.7344 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA