Advert Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert Advert
TARİH 21.02.2019 SAAT 11:54:32
Advert
 
Advert Advert

Öğretmenler gününde anlamlı etkinlik

Kocaeli Darıca İlçesinde eğitim veren Faik Şahenk İlkokulu öğrencileri, öğretmenler gününde oldukça anlamlı bir etkinlik ile güzel bir farkındalık projesine imza attı. 3’üncü sınıf öğrencileri, görme engelli öğrencilere, kendi yazdıkları sesli hikayelerden oluşan sesli bir kitap hediye etti.
Öğretmenler gününde anlamlı etkinlik

Abbas ÇAKAR  -Darıca İlçesinde  eğitim veren ve  bugüne kadar bir çok   başarılı proje ile  farkındalık oluşturan  Faik Şahenk İlkokulu öğrencileri,  öğretmenler günüde de, hem öğretmenler gününü kutlayan hem de  farkındalık oluşturan bir  projeye imza attı.  ‘Öğretmen kalplere dokunur’  solaganı ile hazırlanan  proje kapsamında,  Faik Şahenk  İlköğretim Okulu 3/C sınıfı öğrencileri,  Kocaeli’nde  bir  ile imza atarak, sınıf  öğretmenleri ile hazırladıkları ve kendilerinin yazıp seslendirdikleri hikayelerden oluşan  sesli kitabı,  Barış İlkokulu Gören Eller sınıfına  hediye etti. 

 

MÜDÜRDEN TEŞEKKÜR


Okulda düzenlenen proğrama Faik Şahenk okul müdürü Mustafa Sağdıç,  3/C sınıf öğetmeni  Songül Sağdıç, Proje Sorumlusu  Yasemin Çağlar,  Barış İlkokulu  Gören Eller Sınıf  öğrtmenleri Suna Uçtepe ve  Taha Efekan Kocatepe ile   her iki okulun  öğrermenleri ve öğrencileri katıldı. Faik Şahenk  İlköğretim Okulundaki  proğramda konuşan  okul müdürü Mustafa Sağdıç “ Bugün  okulumuza gelerek bizleri onurlandıran Barış İlkokulu  Gören Eller sınıfına  teşekkür ediyorum. Öğretmen olarak  hepimizin amacı öğrencilerimizi herşeyden önce  vatanını, milletini seven çevresine duyarlı, yardım sever iyi birer insan olarak yetiştirmektir.  Okul olarak bu özelliklere sahip  öğrenci yetiştirdiğimizin en güzel örneğini burada yaşıyoruz.  Okulumuzun 3/C sınıfı öğrencileri ‘Öğretmen Kalplere Dokunur’ projesini  gerçekleştirdi. Proje  ile   öğretmenleri  songül hanıma, öğrencilerine verdiği eğitimin boşa  gitmediğini göstermek isediler.  Öğrencilerimize ve onları bu şekilde güzel yetişteriem öğretmenlerine teşekkür ediyorum” dedi.

 

DUYGUSAL VE MUTLU DAKİKALAR


Faik Şahenk İlköğretim Okulunun  Müdürü Mustafa Sağdıç’ın yaptığı konuşma sonrası  ‘Öğretmen Kalplere Dokunur’ projesi  kapsamında  öğrenciler tarafından hazırlanan  öğretmenler günü kutlamalarına geçildi.  Saygı  duruşunda  bulunulup İstiklal Marşı’nın okunması sonrasından  3/C sınıfının    sesli  kitap çalışmalarının  nasıl hazırladığına dair hazırlanan slayt gösterimi yapıldı.  Adından sınıf  öğrencileri tarafından    öğretmenler günü ile ilgili  yazı ve şiirler okunarak şarkılar söylendi.  Okula misafir olarak gelen  Barış İlkokulu Gören Eller sınıfı öğrencileri tarafından hazırlanan  yazı ve şiirler okundu.  Her iki okul tarafından ortak hazırlanan  programda, öğretmen ve öğrenciler  duygusal ve  bir o kadarda mutlu dakikalar yaşadı. Proğram sonunda   Faik Şahenk  İlkokulu 3/C sınıfı öğrencileri    hazırladıkları sesli kitabı ve melodikaları  Gören Eller sınıfı öğrencilerine hediye etti. 

 

 

 

 

 

Bu haber eklendi
ETİKETLER:
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Güncel haberleri
Advert
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.3139 TL 5.2927 TL
Euro
EURO
6.0270 TL 6.0030 TL
Anket
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
ANIT MEDYA