Advert Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert Advert
TARİH 18.02.2019 SAAT 04:06:32
Advert
 
Advert Advert

Yücel’e donanma desteği

Emekli deniz astsubayı, AK Parti Gölcük Belediye Başkan Aday Adayı Sedat Yücel’e, 1973 mezunu sınıf arkadaşlarından tam destek geldi. Bahriyeliler, “Gölcük’e bahriyeli başkan yakışır” dediler
Yücel’e donanma desteği

 

Eski bir donanma mensubu olan AK Parti Gölcük Belediye Başkan Aday Adayı Sedat Yücel’e donanmadan emekli bütün arkadaşlarından tam destek sözü geldi.1973 mezunu emekli deniz astsubayı Sedat Yücel’e Gölcük Belediye Başkanı Aday Adaylığı başvurusunda en büyük destek 73 mezunu sınıf arkadaşlarından geldi. Farklı siyasi görüşten ve muhalif parti görüşüne sahip olmalarına rağmen kendisini çok iyi tanıdıklarını ve donanma kenti Gölcük’ü en ideal yöneteceğine inandıklarını düşündüklerini belirten 73 mezunu emekli astsubay sınıf arkadaşları, siyaset gözetmeksizin kendisini topyekûn destekleme kararı aldıklarını belirtti. AK Parti kurucularından olan, Gölcük ve Kocaeli Kent Konseyi Genel Sekreterliği görevlerinin ardından, bir önceki dönem AK Parti Gölcük ilçe Başkanlığı görevini yürüten ve il teşkilatında farklı görevlerle hizmet verdiği bilinen Sedat Yücel, kamu yönetimi lisans mezunu, evli; üç çocuk ve üç torun sahibi.

 

 

GÖLCÜK’E BAHRİYELİ BAŞKAN YAKIŞIR

 

73 mezunu sınıf arkadaşları adına konuşan grup başkanı Celil Soyer, “9 Kasım 2018 tarihinde, 1973 mezunu emekli deniz astsubayları olarak Gölcük Belediye Başkanlığı Aday Adayı olan bahriyenin ender yetiştirdiği, değerli meslektaşımız, gururumuz Sedat Yücel kardeşimizi yalnız bırakmayarak birlikte dilekçesini verdikten sonra camiamızda geniş bir ilgi ve yankı oluşmuş olup sevgili sınıf arkadaşımız Sedat Yücel’in adaylığını topyekûn destekleme kararı aldık. Çeşitli partilere mensup bireyler olarak siyasi görüşümüzü bir kenara bırakarak Gölcük’ümüze önemli hizmetler vereceğini iyi bildiğimiz, çalışkan ve yenilikçi sınıf arkadaşımızı hep birlikte destekleme kararı aldık. Bahriye camiasında seçmen sayısının 25 binlere ulaştığı bilinen bir gerçek, bununla birlikte donanma kenti Gölcük’ü bir bahriyeli belediye başkanının yönetecek olma fikri, donanma da görev yapan tüm personelin de desteğini alacağını düşünerek, Allah’ın izniyle kendisini Gölcük Belediye Başkanı olarak seçip, çoğunluğun umudu olarak Sedat Yücel’i başkan yapacağız. Donanma kenti Gölcük’e artık bir bahriyeli başkan yakışır. Kamuoyuna duyurulur. Sevgili sınıf arkadaşımızı çıktığı yolda yalnız olmadığını daima destekçisi olduğumuzu ve kendisinin başkan adaylığının kesin olduğuna inanarak destek amaçlı bir yemek düzenleyip, hem anılarımızı tazeledik, hem de Gölcük’ün yarınlarını konuştuk” dedi.

Bu haber eklendi
ETİKETLER:
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Güncel haberleri
Advert
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.2775 TL 5.2564 TL
Euro
EURO
5.9531 TL 5.9293 TL
Anket
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
ANIT MEDYA