Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 21.05.2019 SAAT 10:23:46
Advert
 
Advert

Yücel’e donanma desteği

Emekli deniz astsubayı, AK Parti Gölcük Belediye Başkan Aday Adayı Sedat Yücel’e, 1973 mezunu sınıf arkadaşlarından tam destek geldi. Bahriyeliler, “Gölcük’e bahriyeli başkan yakışır” dediler
Yücel’e donanma desteği

 

Eski bir donanma mensubu olan AK Parti Gölcük Belediye Başkan Aday Adayı Sedat Yücel’e donanmadan emekli bütün arkadaşlarından tam destek sözü geldi.1973 mezunu emekli deniz astsubayı Sedat Yücel’e Gölcük Belediye Başkanı Aday Adaylığı başvurusunda en büyük destek 73 mezunu sınıf arkadaşlarından geldi. Farklı siyasi görüşten ve muhalif parti görüşüne sahip olmalarına rağmen kendisini çok iyi tanıdıklarını ve donanma kenti Gölcük’ü en ideal yöneteceğine inandıklarını düşündüklerini belirten 73 mezunu emekli astsubay sınıf arkadaşları, siyaset gözetmeksizin kendisini topyekûn destekleme kararı aldıklarını belirtti. AK Parti kurucularından olan, Gölcük ve Kocaeli Kent Konseyi Genel Sekreterliği görevlerinin ardından, bir önceki dönem AK Parti Gölcük ilçe Başkanlığı görevini yürüten ve il teşkilatında farklı görevlerle hizmet verdiği bilinen Sedat Yücel, kamu yönetimi lisans mezunu, evli; üç çocuk ve üç torun sahibi.

 

 

GÖLCÜK’E BAHRİYELİ BAŞKAN YAKIŞIR

 

73 mezunu sınıf arkadaşları adına konuşan grup başkanı Celil Soyer, “9 Kasım 2018 tarihinde, 1973 mezunu emekli deniz astsubayları olarak Gölcük Belediye Başkanlığı Aday Adayı olan bahriyenin ender yetiştirdiği, değerli meslektaşımız, gururumuz Sedat Yücel kardeşimizi yalnız bırakmayarak birlikte dilekçesini verdikten sonra camiamızda geniş bir ilgi ve yankı oluşmuş olup sevgili sınıf arkadaşımız Sedat Yücel’in adaylığını topyekûn destekleme kararı aldık. Çeşitli partilere mensup bireyler olarak siyasi görüşümüzü bir kenara bırakarak Gölcük’ümüze önemli hizmetler vereceğini iyi bildiğimiz, çalışkan ve yenilikçi sınıf arkadaşımızı hep birlikte destekleme kararı aldık. Bahriye camiasında seçmen sayısının 25 binlere ulaştığı bilinen bir gerçek, bununla birlikte donanma kenti Gölcük’ü bir bahriyeli belediye başkanının yönetecek olma fikri, donanma da görev yapan tüm personelin de desteğini alacağını düşünerek, Allah’ın izniyle kendisini Gölcük Belediye Başkanı olarak seçip, çoğunluğun umudu olarak Sedat Yücel’i başkan yapacağız. Donanma kenti Gölcük’e artık bir bahriyeli başkan yakışır. Kamuoyuna duyurulur. Sevgili sınıf arkadaşımızı çıktığı yolda yalnız olmadığını daima destekçisi olduğumuzu ve kendisinin başkan adaylığının kesin olduğuna inanarak destek amaçlı bir yemek düzenleyip, hem anılarımızı tazeledik, hem de Gölcük’ün yarınlarını konuştuk” dedi.

Bu haber eklendi
ETİKETLER:
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Güncel haberleri
Advert
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.0600 TL 6.0358 TL
Euro
EURO
6.7614 TL 6.7344 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA