Advert Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert Advert
TARİH 18.02.2019 SAAT 04:06:22
Advert
 
Advert Advert

Engin Taşdemir isyan etti

Kocaeli Büyükşehir Meclis üyesi, aynı zamanda CHP Büyükşehir Grup Başkan Vekili olan Engin Taşdemir isyan etti
Engin Taşdemir isyan etti

Boran KAYALAR  -Dün akşam saatlerinde sosyal medya hesabından  İsim vermeden bazı partilileri oldukça sert bir dille eleştiren Taşdemir, “Artık yeter” dedi. İşte Taşdemir’in o açıklaması;


Artık yeter..! Bugüne kadar bağlı olduğum parti ile ilgili tek bir laf etmedim. Bu partiyi Hiç bir yerde tartıştırmadım. Gençlik kolları yöneticiliği dahil, bir çok görev aldım. Hep cebimden harcadım. Hakkımda açılmış mahkemeler olmasına rağmen ve tehditlere rağmen hiç boyun eğmedim. Kocaeli halkı 4.5 yıldır büyükşehirde nasıl mücadele ettiğimi görüyor. Defalarca yaptığımız çalışmalar ulusal basında ve yerel basında hep Manşet oldu. Partililer dışındaki bütün insanlardan büyük oranda saygı gördüm. 


YÜREĞİNİZ YETİYORSA İKTİDARLA UĞRAŞIN


Şimdi buradan klavye kabadayılığı yapan soytarılara sesleniyorum.. Adam olun Adam.. İlk defa benim gibi bir insana bile buradan yazdırdınız. Evine ekmek götüremeyen, ekonomik bağımsızlığı dahi olmayan ve sadece parti içi konularda boş boş ahkam kesenler, laflarım size. İkide bir sosyal medya üzerinden atıp tutuyorsunuz. Yüreğiniz yetiyorsa iktidarla uğraşın. 


SUSMAMIZ ASALETTENDİR


 Ey ahlak yoksunları, bir hata yapalım da sizde bunu kullanın diye bekliyorsunuz. Size bu fırsatı vermeyeceğim. Önce şerefli insan olun. Bakın susmamız sadece asalettendir. Konuşursam insan içine çıkamazsınız. Efendi olun. Bu partide zamanın da gördüğünüz itibari sadece bu parti sayesinde gördünüz. Ama ben CHP dışında da dışarıda bir saygınlık görüyorum. Bunu böyle bilin."

 

 

 

Bu haber eklendi
ETİKETLER:
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Güncel haberleri
Advert
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.2775 TL 5.2564 TL
Euro
EURO
5.9531 TL 5.9293 TL
Anket
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
ANIT MEDYA