Advert Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert Advert
TARİH 21.02.2019 SAAT 11:42:20
Advert
 
Advert Advert

Emniyet ekipleri basınla bir araya geldi

İl Emniyet Müdürlüğü düzenlenen kahvaltı programında basın mensuplarıyla bir araya geldi
Emniyet ekipleri basınla bir araya geldi

Boran KAYALAR  -İl Emniyet Müdürlüğü düzenlenen kahvaltı programında basın mensuplarıyla bir araya geldi. Düzenlenen programa Asayiş Şube Müdürü Ömer Kodal, İzmit İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Karakaş, şube müdürleri, birim amirleri ve polis memurları katılım gösterdi. Kahvaltının ardından konuşan Asayişten Sorumlu İl Emniyet Müdür Yardımcısı Kaan Yıkılmaz, “Yerel basınla ilişkilerimiz hep iyi olmuştur. Kocaeli’de gündemi oluşturan basındır. Bizde yanımızda basının gücünü hissediyoruz. Bizlere destek verdiğiniz için teşekkür ederiz. Bizde elimizden geldiğince sizlere destek vermeye hazırız. Bize bazı kurumlara öncelik verdiğimiz söylenemez. Biz tüm basın mensuplarına eşit mesafedeyiz. Sizler yaşanan olayların halka hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlıyorsunuz ve bu açıdan bizlere yardımcı oluyorsunuz” ifadelerini kullandı. 

 


DAHA ÖNCEKİ YILLARDA YAPILDI


Kimi zaman büyük çapta gerçekleştirilen operasyonlara basın mensuplarının da alınıp alınamayacağı sorusunun sorulması üzerine Yıkılmaz, “Hepinizi operasyonlara almak zor ancak adli mercilerle görüşerek, sizlerin can güvenliğini de tehlikeye atmadan bunu düşünebiliriz. Daha önceki yıllarda bunun gibi çalışmalarımız da olmuştu” diye konuştu.

 


OPERASYONLAR ÖNCESİ SAYIYA ULAŞAMADIK


Emniyette personel açığının olup olmadığı sorusu sonrası cevap veren Yıkılmaz, “15 Temmuz’dan önceki sayımıza bile ulaşamadık diyebiliriz. Şuanda tabi ki personel açığımız bulunuyor. Ancak Sayın Valimizle görüştük ve İçişleri Bakanlığı’na gerekli başvurular yapıldı ve sonuç bekliyoruz. Yapacak bir şeyimiz yok. Personel açığı kapatılana kadar fazla mesai yapmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.


DEVRİYE AMİRLİĞİ’DE DAHİL EDİLDİ


Son olarak Kuruçeşme Karakolu ile ilgili konuşan Yıkılmaz, “Kuruçeşme Karakolu’muz daha önce yerinden taşınacaktı. Sonra oradaki eksikliklerin giderilebileceği ve aynı yerinde kalması kararı alındı. Ayrıca Devriye Amirliği birimimizi de oraya dahil ettik. Eksiklikler tamamlandıktan sonra orada da hizmetimiz devam edecektir” şeklinde konuşmasını sonlandırdı.

 

 

 

 

 

 

Bu haber eklendi
ETİKETLER:
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Güncel haberleri
Advert
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.3139 TL 5.2927 TL
Euro
EURO
6.0270 TL 6.0030 TL
Anket
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
ANIT MEDYA