Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 20.05.2019 SAAT 18:17:43
Advert
 
Advert

Kocaeli’ de ilk, hizmete girdi

WM Medikal Park’ta radyasyon onkoloji bölümü hizmete girdi
Kocaeli’ de ilk, hizmete girdi

WM Medikal Park Kocaeli Hastanesi Radyasyon Onkoloji bölümü dün hizmete açıldı. Üniversite hastanesi dışında ilk özel hastanede hizmete giren bölümde SGK ve ÖSS’de geçerli olacak


İlimizdeki özel hastaneler içerisinde ilk WM Medikal Park Kocaeli Hastanesi’nde yaklaşık bir ay önce hizmete başlayan radyasyon onkolojisi bölümü dün resmen açıldı. BölümdeSGK ve özel sağlık sigortaları anlaşmaları da bulunuyor. Açılışa WM Medikal Park Kocaeli Hastanesi Genel Müdürü Uzm. Dr. Erdal İbanoğlu, Radyasyon Onkolojisi Uzmanı Uzm. Dr. Mehmet Sinan Karabey, Oncoteam Medikal Sitemler firmasının kurucularından İlker Çatan, hastanenin idari kadrosu ve çalışanları katıldı.

 

 


‘FARK YARATACAK’


WM Medikal Park Kocaeli Hastanesi Genel Müdürü Uzm. Dr. Erdal İbanoğlu, “Bildiğiniz gibi hastanemizde medikal onkoloji bölümümüz vardı. Radyasyon Onkolojisi de uzun zamandır üzerinde çalıştığımız bir alandı. Hizmete açmanın gururunu yaşıyoruz. Gerek bölgemiz gerekse hastanemiz için değerli bir bölüm pek çok hastamız kolaylıkla ulaşabilecek ve rahatlıkla hizmet alabilecek. Radyasyon Onkolojisi Uzmanı Uzm. Dr. Mehmet Sinan Karabey ve ekibi artık bizlerle. Kendilerinin bilgi ve tecrübesinin yanı sıra hastaya yaklaşımları da bölgede fark yaratmaya devam edecek” diye konuştu. 


‘BÜYÜK BİR İHTİYACI KARŞILADIK’


Radyasyon Onkolojisi Uzmanı Uzm. Dr. Mehmet Sinan Karabey, “Kanser hastalığı bilgi uzmanlık iyi bir planlama ve tecrübenin yanında anlayış ve şefkat gerektiren hassas bir hastalık. Hastalarımızın bekledikçe endişelerinin arttığı ve vakit kaybetmek istemediklerini çok iyi biliyoruz. Bölümümüzde ilk muayeneye geldiğiniz günün ertesi günü hızlıca plan oluşturarak ışın tedavisine başlanmaktadır. Yaklaşık 1 aydır hizmet verdiğimiz bölümde ekip olarak büyük bir ihtiyacı karşılayacağımıza emindik. Açılışa gelen herkese çok teşekkür ediyorum” dedi. Kurdele kesiminin ardından bölümü gezen ekip merak edilen soruları da yanıtladı. 

 

 


UZM. DR. MEHMET SİNAN KARABEY KİMDİR?


Uzmanlık alanları: Baş, boyun, akciğer, meme, sarkoma, cilt, prostat, endometrium, lenfoma multipl myelom, melanom, serviks ve pelvis, yumuşak doku, santral sinir sistemi ve gastrointestinal sistem raydoterapisi.


Eğitim: KOÜ Tıp Fakültesi lisans, KOÜ Tıp Fakültesi Radyasyon Onkolojisi AD Uzmanlık Eğitimi.


Deneyim: KOÜ Radyasyon Onkolojisi A.D. Radyasyon Onkolojisi Uzmanı


Mehmet Akif İnan E.A.H. Radyasyon Onkolojisi Uzmanı (zorunlu hizmet)


KOÜ Tıp Fakültesi Radyasyon Onkolojisi AD uzmanlık eğitimi

 

 

 

Bu haber eklendi
ETİKETLER:
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Güncel haberleri
Advert
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.0600 TL 6.0358 TL
Euro
EURO
6.7614 TL 6.7344 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA