Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 20.07.2019 SAAT 06:44:59
Advert
 
Advert

Deprem eğitimine katıldılar

İzmit Belediyesi personeli, Antalya’da düzenlenen deprem yönetmeliği eğitimine katıldı. Eğitimde 1 Ocak 2019 tarihinden itibaren yürürlüğe girecek olan yeni deprem yönetmeliği hakkında katılımcılara detaylı bilgi verildi
Deprem eğitimine katıldılar

Kısa adı AFAD olan Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı tarafından Antalya’da düzenlenen Türkiye Bina Deprem Yönetmeliği eğitimine İzmit Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü teknik personellerinden jeofizik mühendisi Sait Yaşar, inşaat mühendisi Ayşe Şatıroğlu ile inşaat yüksek mühendisi Engin Yılmazkuday katıldılar. Eğitimde 1 Ocak 2019 tarihinden itibaren yürürlüğe girecek olan yeni deprem yönetmeliği hakkında katılımcılara detaylı bilgi verildi. Türkiye’nin çeşitli belediyelerden teknik personelin yer aldığı eğitimde anlatılan Türkiye Bina Deprem Yönetmeliği’nin amacının yeniden yapılacak, değiştirilecek, büyütülecek resmi ve özel tüm binaların ve bina türü yapıların tamamının veya bölümlerinin deprem etkisi altında tasarımı ve yapımı ile mevcut binaların deprem etkisi altındaki performanslarının değerlendirilmesi ve güçlendirilmesi için gerekli kuralları ve minimum koşulları belirlemek olduğu kaydedildi.

Bu haber eklendi
ETİKETLER:
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.6502 TL 5.6276 TL
Euro
EURO
6.3550 TL 6.3296 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA