Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 20.05.2019 SAAT 16:28:19
Advert
 
Advert

İzmit’e mimar eli değmeli

İKM’de esnafların sorunlarını dinleyen AK Parti İzmit Belediye Başkan aday adayı Zekeriya Özak, sorunların çözümü için ciddi projelerinin olduğunu belirterek, İzmit’e mimar elinin değmesi gerektiğini kaydetti
İzmit’e mimar eli değmeli

Süriye ÇATAK TEK  -AK Parti İzmit Belediye Başkan aday adayı Zekeriya Özak, İzmit Kent Merkezi Esnafları Ticari Dayanışma Derneği’ni (İKM) ziyaret etti. İKM Başkanı Murat Öztürk ve yönetim kurulu üyelerinin karşıladığı Özak, kent esnaflarının sorunlarını dinledi. Esnafların sıkıntılarını tek tek dinleyen Özak, esnafın mutlu olması yerel yönetimleri mutlu ettiğinin altını çizerek, İzmit’e bir usta ve mimar eli değeceğinin altını çizdi.

 

BAŞARILAR DİLEDİ

 

Son dönemde ekonomik kriz ile birlikte esnafın yaşadığı sıkıntıları anlatan İKM Başkanı Murat Öztürk, “Piyasanın konjonktürü sıkıntılı. Tüm esnaflarımız her şeye rağmen halka hizmet etmek istiyor. Biz de sizlerin aracılığı ile tüm hizmetleri esnaflara vermek istiyoruz. 31 Mart seçimlerinde çok güzel adaylarımız var. Sizlere de başarılar diliyoruz. Yıllardır bu kent için hizmet ediyorsunuz. Esnaflarla ilgili çok güzel projeleriniz olduğunu biliyoruz.

 

 

DESTEK VERECEĞİNİZE İNANIYORUM

 

Çok güzel hizmetler yapacağınıza inanıyorum. Aday adaylarımıza başarılar diliyoruz. İKM olarak bizim kimseden bir beklentimiz yok. Bu dernek esnafın derneği. Amacımız üye sayımızı 1000’e ulaştırmaktır. Burada ne yapacaksak esnaf için yapıyoruz. Gerekirse belediyenin önünde yatarız ama sıkıntılarımızın giderilmesini isteriz. Sıkıntılarımızı biliyorsunuz. Bize elinizden geldiğince destek vereceğinize inanıyorum” dedi.

 

SIKINTILAR YILDIRMAMALI

 

26 yıldır kent merkezinin havasını soluyan bir nevi esnaf olduğunu söyleyen İzmit Belediye Başkan aday adayı Zekeriya Özak, “Ben yıllardın İzmit ve Büyükşehir Belediyesinde yaptığım görevlerde kenttin sorunlarını yakından izledim ve çözüm için elimden geleni yaptım. Partimiz bize adaylık görevi verir ve İzmit halkının desteği ile seçilirsem kentteki esnafların sorunlarını çözmek için elimden geleni yapacağım. Sıkıntılı bir süreç yaşıyoruz. Sıkıntılar bizi yıldıramaz ve yıldırmamalı. İzmit’in böyle bir geleneği var. Dayanışma ve birliktelik ile her sıkıntının üzerinden gelir.

 

MİMAR ELİ DEĞMELİ

 

İzmit’in ciddi bir estetik hamleye ihtiyacı var. Sizlerle birlikte bunu hayata geçireceğiz. Özellikle iş yerlerimizin cephelerinin, tabela kirliliklerinin ortadan kaldırılması ve ciddi bir yenileme hamlesi yapmak gerekiyor. İzmit’e sizlerle birlikte prestij caddeleri ve sokakları birlikte yapacağız. İzmit’i bölge bölge ele alıp mimarı çalışmalar yapacağız. Çok ciddi çalışmalar yapacağız. İnşallah İzmit’e mimar eli değecektir. Görsellik anlamında İzmit daha güzel bir yer olursa esnafın ticareti de artar. İzmit’in güzelliğine güzellik katacağız” dedi.

 

 

Bu haber eklendi
ETİKETLER:
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Güncel haberleri
Advert
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.0600 TL 6.0358 TL
Euro
EURO
6.7614 TL 6.7344 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA