Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 23.05.2019 SAAT 02:40:02
Advert
 
Advert

Aydın Ünlü açtı ağzını yumdu gözünü

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü haftalık olağan basın toplantısında, CHP İl Başkanının kendisine dair sarf ettiği sözlere cevap verdi. Ünlü yaptığı açıklamada, “CHP İl Başkanı 2-3 puan için PKK uzantısı ile iş birliği yapıyor” dedi
Aydın Ünlü açtı ağzını yumdu gözünü

Boran KAYALAR  -Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Aydın Ünlü il binasında yaptığı haftalık olağan basın toplantısında kent ve ülke gündemine dair açıklamalarda bulundu. Ünlü yaptığı açıklamada, “Cumhur ittifakı sayesinde dağdan kovduğumuz teröristleri belediye meclis üyesi olarak karsımıza çıkarmak gayretlerine milletimiz prim vermeyecektir. CHP tabanı da HDP ile kolkola yürünmesinden rahatsızdır. CHP’nin yedeği İP ve HDP birbirlerine destek olarak Kocaeli'de hiç bir beledıye kazanamayacaklardır. Genel başkanımızın talimatları ve önümüzü açtığı doğrultuda bu seçimlerde, PKK uzantısı HDP ile işbirliğini bile göze almış ve zillet İttifakının başarılı kılmaya çalışacak olan CHP ittifakının önündeki en büyük engel MHP’nin varlığı olacaktır. Bunu da herkes yaşayıp görecektir


EN BÜYÜK ENGEL MHP OLACAK


Başta İstanbul ve Ankara İzmir olmak üzere şer odaklarının, terörist unsurların yerel yönetimlere ve belediyelere sızarak kurduğu planların önündeki en büyük engel yine Milliyetçi Hareket Partisi olacaktır. Bu durumun Kocaeli 'de de yansımaları elbette olacaktır. Bugün Kocaeli 'de 2-3 puan için şer cepheleriyle şimdiden temasa geçen CHP nin ve CHP il Başkammn kendi işlerini bırakıp bize sataşmasının altında yatan sebepler bu anlattıklarımdan kaynaklanmaktadır. Planlar yapılmaktadır ama ne plan yaparsanız yapın başaramayacaksınız.


ÖNCE ÜLKEM DEMENİN SİYASİ YANSIMASIDIR


Bilinmelidir ki, bizim için siyaset, ülke menfaatleri söz konusu olduğunda ikinci planda kalır.devlet bekası söz konusu olduğunda biz her şeyden vazgeceriz. Bunu siz anlayamazsınız. Bugünde ülkemizde tehlike hala geçmiş değildir.tehlike devam etmektedir. Bir gün sarı yelekliler sokaklara çıktığında neyin siyasetini yapacaksınız? Bu yüzden bizim için Cumhur İttifakı davadır, sevdadır, önce ülkem demenin siyasi yansımasıdır.

 

 

 

Bu haber eklendi
ETİKETLER:
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Güncel haberleri
Advert
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.0963 TL 6.0720 TL
Euro
EURO
6.8043 TL 6.7772 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA