Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 21.05.2019 SAAT 10:22:34
Advert
 
Advert

OKFED çalışmalarını hızlandıracak

Federasyon binasının açılışına katılan Otomobil Kiralamacıları Federasyonu Kocaeli İl Başkanı Güray Karalı, Ankara dönüşü yaptığı açıklamada yılbaşından itibaren yoğun bir tempoyla çalışmalara devam edeceklerini kaydetti
OKFED çalışmalarını hızlandıracak

Otomobil Kiralamacıları Federasyonu (OKFED) Kocaeli İl Başkanı Güray Karalı ve beraberindeki heyet Ankara’ya giderek federasyon binasının açılışına katıldı. Ankara dönüşü yönetimiyle toplantı yapan Karalı, federasyonun ciddi yollar kat ettiğini belirtti. Güray Karalı çalışmalarla ilgili yaptığı açıklamada, “Rent a car kaskosu korudan kesilmeye devam ediyor. Fakat kaskomuzun bizden indirim karşılığında istediği doğal afet sigortası olayı kaldırıldı. Onun yerine ufak bir fark ile IMM'yi sınırsız duruma geçirildi ve 01.01.2019 itibari ile federasyonumuz konfederasyon olduğundan dolayı aidatlı uygulamasına geçileceği için federasyona kesilen 100 TL'lik bağış olayı da kaldırılacak. 

 

 


AİDAT ÜCRETİ AYLIK 50 LİRA


Aidat da öyle kimsenin rahatsız olmaması ve kafasına takılmaması bakımından aylık 50 TL olarak belirlendi. Bu arada yeni yıl sonrası üyelerden üyelik ücreti 250 TL olacak. Aidat gene aylık 50 TL olarak devam edecek. İsteyenler 500 TL yıllık peşin, isteyen 300x2 olarak 6 ayda bir olmak üzere 2 taksit olarak makbuz karşılığı alınacaktır.  Hizmetlerimiz devam edecek. Bu sıkıntılı dönemlerde daha uyguna gelmesi bakımından indirimli yedek parça ve yağ anlaşmamız, lastik anlaşmamız, motor blokajlı takip cihazı ve ikinci cihaz olarak kullanılan kablosuz cihaz uygulaması mevcut. 


KURUMLAR ZİYARET EDİLECEK


Web sistemi, müşteri araç takip platformu, mesleki yeterlilik belgesi çalışmalarımız ile hayata geçireceğimiz birçok çalışmamız var. Yılbaşı sonrası Valilik, kaymakamlıklar, emniyet müdürlükleri ve belediyeleri ziyaret ederek hizmetlerimize kurumsal bir şekilde devam edeceğiz. Bu esnada federasyonumuzdan ve bu hizmetlerimizden yararlanmak ve faydalanmak istemiyorum,  aidat ile ilgili sıkıntım var diyen arkadaşlarımıza da saygımız sonsuz. Yalnız bu tür dernek ve federasyonlardan çıkışlarını önce yazılı ve ayrılma nedenini bize belirten bir yazı ile bildirip daha sonra noterden tasdikli üyelik iptali yapılması gerekmektedir” ifadelerini kullandı.

 

 

 

 

Bu haber eklendi
ETİKETLER:
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Güncel haberleri
Advert
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.0600 TL 6.0358 TL
Euro
EURO
6.7614 TL 6.7344 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA