Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 11.08.2020 SAAT 06:42:01
Advert
 

Cumhurbaşkanı için her şey hazır

Cumhurbaşkanı için her şey hazır
Advert

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımı ile yapılacak olan İl Gençlik Kolları Kongresi ve Yahya Kaptan Mitingi için AK Parti Teşkilatları tüm çalışmaları yaptı. Miting ve kongreye toplam 35 bin kişinin katılması beklenirken, CHP İl Başkanı Sarıbay davet edilmedi

Süriye ÇATAK TEK  - AK Parti’nin yarın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımı ile Şehit Recep Topaloğlu Spor Salonu’nda yapılacak olan İl Gençlik Kolları Kongresi ve Yahya Kaptan Pazar Alanı Mitingi için tüm hazırlıklarda sona gelindi. Adeta bir seferberlikle yapılan çalışmalarda kongreye davet edilen STK ve siyasi partiler de belli oldu. Miting alanı ile ilgili de hazırlıkların tamamlanma noktasına gelindiği ve alanda en az 25 bin kişinin olması planlanıyor.

GENÇLER ERKEN ALINACAK

İl Gençlik Kolları Kongresi’nin yapılacağı Recep Topaloğlu Spor Salonu’nun içi tamamen parti bayrakları ve Erdoğan’ın resimleri ile süslendi. Kongreye en az 10 bin kişinin katılması planlanıyor. Katılımın en az yüzde 70’nin gençlerden oluşmasına dikkat edilecek. Bu nedenle gençlerin salona alım saati ilçe ilçe belirlendi. Gençler ilçelerinde belirlenen saatlerde kaldırılacak araçlarla salona getirilecek. Gençler salonda kendileri için ayrılan yerlerde oturacak.

ÜÇ BOYUTLU GÖSTERİ

Salonda gençler Cumhurbaşkanı Erdoğan salona gelene kadar tüm marşların ve sloganların provasını yapacak. Özellikle Erdoğan’ın 10 metre büyüklüğündeki 3D koreografisi için de son hazırlıklar yapılacak. Gençler elle Erdoğan’ın 3 boyutlu resmini çizecek. Büyük yankı uyandıracak olan çalışmanın sıkıntısız geçmesi için gençler günlerdir çalışıyor. 3D koreografisini yapacak gençler ise tam sahnenin karşısında duracak.

SARIBAY DAVET EDİLMEDİ

AK Parti İl Gençlik Kolları’nın kongresine kent protokolünün katılımı için de davetler yapıldı. İl Başkanlığı tarafından yaklaşık 250 sivil toplum kuruluşu başkanı davet edildi. İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, tüm siyasi partilerin il başkanlarını da davet etti. Ancak CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay’ın davet edilmediği öğrenildi.

ALANDA 25 KİŞİ OLACAK

Salon dışında Yahya Kaptan Pazar Alanı’nda yapılacak olan miting için de çalışmaların sonuna gelindi. Alanda girişler saat 12.00’den itibaren başlaması bekleniyor. Alanın içinde 30 bin Türk bayrağı, 30 bin de parti flaması dağıtılacak. Kongre salonunda ise tüm oturma alanlarında Türk bayrağı ve parti flaması bulunacak. Miting için tüm ilçelerde bin 500 ile 3 bin arasında katılım hedefleri belirlendi. Miting alanında en az 25 bin kişinin olması bekleniyor.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Asayiş haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.3237 TL 7.2945 TL
Euro
EURO
8.6134 TL 8.5790 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA