Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 26.05.2019 SAAT 19:01:20
Advert
 
Advert

Servisçilere sıkı eğitim

KO-MEK'teki garsonluk kursuna katılanlar, sıkı bir eğitimden geçiyor. Servis elemanları Türk, Fransız, Amerikan, Rus ve İngiliz servis yöntemlerini incelikleri ile öğreniyor
Servisçilere sıkı eğitim

KOMEK servis elemanlığı branşı ile vasıflı eleman yetiştirmeye devam ediyor. Verilen eğitimin kalitesi nedeniyle bu branşta yetişen vatandaşlar başta beş yıldızlı oteller olmak üzere hizmet sektöründe kolaylıkla iş buluyor. Servis elemanlığı kursu, KO-MEK Serdar Kurs Merkezi’nde devam ediyor. Kursiyerlere öncelikli olarak kişisel hazırlık konusunda eğitim veriliyor. Servis elemanının temiz ve bakımlı olması gerektiği üzerinde durularak güler yüz, nezaket ve misafirperverliğin önemi aktarılıyor. 

İLK İŞ TANIMAK
Teknik eğitim ise masa, sandalye, servis takımlarının tanınması ve hazırlanması ile başlıyor. Bu kapsamda masa örtüleri ve servis araç gerekçelerinin tanıtılmasından, servis açmaya kadar birçok detay aktarılıyor. Eğitimde ayrıca kursiyerlere dünya mutfaklarından örneklerin yanı sıra bu mutfaklarda pişen yemeklerin servis özellikleri öğretiliyor. Bu kapsamda, Türk, Fransız, Amerikan, Rus ve İngiliz servis yöntemleri incelikleriyle kursiyerlere öğretilerek, uygulamalar yaptırılıyor. Ziyafet, büfe, konferans, kokteyl düzenlemeleri de yine eğitim içinde yer alıyor. 
İŞLERİ GARANTİ
KO-MEK’te servis elemanlığı kursu alan ve bu kursu başarıyla tamamlayanlar için iş bulmak zor olmuyor. Kursiyerler,  donanımlı eğitim sayesinde uluslararası boyutta servis yapma özelliğine,  bilgi ve becerisine sahip oluyor. Bugüne kadar bu kurstan mezun olan birçok vatandaş vasıflı insan olma özelliği ile aralarında büyük oteller de olmak sektörün diğer alanlarında iş bulabiliyor.

Bu haber eklendi
ETİKETLER:
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Güncel haberleri
Advert
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.0857 TL 6.0614 TL
Euro
EURO
6.8088 TL 6.7816 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA