Advert Advert Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 22.01.2020 SAAT 11:47:38
Advert
 

Bu sevgi başka sevgi

Kartepe Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Ketenciler Baraj Göleti yanında oluşturulan hayvan barınağını KOÜ öğrencileri ziyaret etti
Bu sevgi başka sevgi

Kartepe Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Ketenciler Baraj Göleti yanında oluşturulan sokak hayvanları bakım ve beslenme barınaklarını sosyal sorumluluk projesi kapsamında Kocaeli Üniversitesi öğrencileri ziyaret etti. Sokak hayvanlarına gösterilen örnek bakım KOÜ öğrencilerini memnun ederken, yapılan hizmetlerden dolayı Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’e teşekkür ettiler. Kocaeli Üniversitesi Arslanbey Yerleşkesi’nde bulunan İzmit Meslek Yüksek Okulu Yerel Yönetimler Programı 2’mci sınıf öğrencilerinden Erdem Üstün, Murat Yener, Onur Yıldırım, Hicran Edis ve Eda Durdu sosyal sorumluluk projesi kapsamında Kartepe Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Ketenciler Baraj Göleti yanında oluşturulan barınma yerini ziyaret ettiler. Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından KOÜ’lü öğrencilere yapılan uygulamalar hakkında bilgi verildi. 

 


DOĞAL YAŞAMA DESTEK


Kartepe Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’nün Ketenciler Baraj Göleti yanında oluşturduğu barınma yerinde sokak hayvanlarının soğuk ve yağışlı havalarda korunması için besleme noktasına 15 yeni mini barınak daha montajını yaparak barınak sayısını 40’açıkardılar. Kartepe Belediyesi Zabıta Müdürü Ali Özbayraklı, “Yaşamak her canlının doğal hakkıdır” düşüncesinden hareket eden Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in öncülüğünde, sahipsiz sokak hayvanları için Kartepe genelinde kurulan su ve yemliklerin yer aldığı besleme noktaları Kartepe Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerin kontrolünde hizmet vermektedir. Sokak hayvanlarının susuz ve aç kalmaması için yapılan çalışma kapsamında kurulan barınaklarda hayvan severlerin de desteği ile Kartepe’de sokak hayvanlarının aç kalması önlenerek doğal yaşama destek veriliyor” açıklamasında bulundu.

 

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Sivil Toplum haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.9386 TL 5.9149 TL
Euro
EURO
6.5897 TL 6.5634 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA