Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 19.07.2019 SAAT 15:57:25
Advert
 
Advert

Eren: Üye sayımızı binlerin üzerine çıkaracağız

Eğitim Bir Sen 2 Nolu Şube Başkanı Mustafa Eren “Halen 850'ye yakın olan üye sayımızı binlerin üzerine çıkararak artırmayı hedefliyoruz bu amaçla elbette ki şube yönetimi olarak üzerimize düşen görev ve sorumlulukları en iyi şekilde yerine getireceğiz” dedi.
Eren: Üye sayımızı binlerin üzerine çıkaracağız

Arif BULUT  -Eğitim Bir Sen 2 No’lu Şube yönetim kurulu üyeleri ve birim temsilcileri İntiba Restoran’da düzenlenen toplantıda bir araya geldi. Toplantıda konuşan Eğitim Bir Sen Kocaeli 2 Nolu Şube Başkanı Mustafa Eren, “Seçim sürecini geride bırakmış bulunmaktayız. Biz bu süreci kendi adımıza etik ilkeler çerçevesinde demokratik haklara bağlı kalarak saygı sınırları içinde olmaya özen göstererek gerçekleştirdik. Bundan sonra birlik, beraberlik ve dayanışma içerisinde hizmet odaklı sendikal faaliyetlerimizi yürüteceğiz. Sendika olarak, üyelerimizin mali, sosyal ve özlük haklarına yönelik yasal taleplerini; kavga etmeden, saygı sınırları içerisinde iletişim bağlarımızı daha da güçlendirerek, istemlerimizin haklılığını ve gerekliliğini anlatarak, hak ve hukuk çerçevesinde sonuç alıncaya kadar takipçisi olacağız” ifadelerini kullandı. 

 


DAYANIŞMAYI ARTTIRMAYI AMAÇLIYORUZ


Toplantı öncesi konuşanEğitim Bir Sen Kocaeli 2 Nolu Şube Başkanı Mustafa Eren, “Her kampüste bir sendika odası oluşturulmasını sağlayarak hazırlanacak programlar dahilinde belirli aralıklarla şube yönetimi olarak üyelerle bir araya gelerek üye talep ve şikayetlerini daha yakından takip etmeyi plânlamamaktayız. Belirli aralıklarla üyelerimize yönelik gerçekleştireceğimiz gezi, yemek, kahvaltı ve piknik gibi sosyal programlar ile hem üyelerimizin birbirlerini tanımalarını hem de üyelerimizin sendikamıza olan bağlarını güçlendirmeyi, birlik, beraberlik ve dayanışmayı artırmayı amaçlamaktayız” dedi.


KÖPRÜ OLUŞTURMAYI AMAÇLIYORUZ


Eren sözlerinin devamında, “STK olmanın sorumluluğunu da taşımakta olduğumuz bilinciyle; özel gün ve haftalarda yapacağımız konuya ilişkin etkinliklerle kamuda ve hedef kitlelerimiz üzerinde duyarlılık kazandırılmasını sağlamayı hedefliyoruz. Yerelde en güçlü STK'lardan biri olarak bulunduğumuz şehrin dinamikleri ile sıcak, samimi ve güvenilir ilişkiler kurarak ortak projelerde yer almak, üniversiteli olmanın sorumluluğu ile şehrimiz, yetki sınırlarımız içindeki kurumlarımız ve üyelerimiz arasında köprü oluşturmayı amaçlıyoruz” diye konuştu.

 


KATKI SAĞLAYACAĞIZ


“Üyelerimize yönelik eğitim programları, panel, seminer, konferans vb. düzenleyerek kişisel ve bilişsel gelişime katkı sağlamayı planlamaktayız” diyen Eren, “Üyelerimizden gelen talepler doğrultusunda yapılacak kurumsal indirim anlaşmaları ile üyelerimize kazanım sağlayamaya devam edeceğiz. Temsilcilerimize yönelik teşkilat eğitim programları düzenleyerek sendikal bilincin gelişmesine katkı sağlayacağız” dedi.


GÖNÜLLÜ DESTEKÇİLERİMİZ


Eren sözlerinin sonunda şunları söyledi: “Halen 850'ye yakın olan üye sayımızı binlerin üzerine çıkararak artırmayı hedefliyoruz bu amaçla elbette ki şube yönetimi olarak üzerimize düşen görev ve sorumlulukları en iyi şekilde yerine getireceğiz, temsilcilerimizin de gayretle çalışacaklarına inanıyoruz. Ayrıca, gönüllü destekçilerimiz olarak gördüğümüz üyelerimizin de bu konuda desteklerini bekliyoruz.” İfadelerini kullandı.

 

 

 

Bu haber eklendi
ETİKETLER:
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.6502 TL 5.6276 TL
Euro
EURO
6.3550 TL 6.3296 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA