Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 28.09.2020 SAAT 02:06:58
Advert
 

Hürriyet, Leyla Atakan’ın mezarı başında

CHP’nin İzmit Belediye Başkan Adayı, Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet adaylık açıklaması için Ankara’dan İzmit’e geldi. Partililerin ve vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılanan Hürriyet, daha sonra İzmit’in ilk kadın belediye başkanı olan Leyla Atakan’ı mezarı başında ziyaret etti.
Hürriyet, Leyla Atakan’ın mezarı başında
Advert

Arif BULUT  -31 Mart 2019 yerel seçimleri için CHP’nin İzmit Belediye Başkan Adayı olarak gösterilen Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyetadaylık açıklaması için Ankara’dan İzmit’e geldi.Ankara’da Anıtkabir ziyaretinin ardından ilimize gelen CHP İzmit Belediye Başkan Adayı Fatma Kaplan Hürriyet, partililer tarafından Uzunçiftlik Gişeleri'nde çiçeklerle karşılandı. Davullu-zurnalı karşılamanın ardından parti otobüsü ile Alikahya, Yuvam, Yeşilova, Bekirdere, Üçyol ve şehir merkezini gezerek vatandaşlarla bir araya geldi. CHP İzmit İlçe binasında yapılacak olan adaylı açıklaması öncesi ise Hürriyet’in son durağı ise İzmit’in ilk kadın belediye başkanı olan Leyla Atakan’ı mezarı oldu. 

 


KARŞILAMAYA İYİ PARTİ İZMİT İLÇE BAŞKANIDA GELDİ 


CHP İzmit Belediye Başkan Adayı Fatma Kaplan Hürriyet il örgütü tarafından Uzunçiftlik gişelerde karşılandı. Hürriyet’i karşılamaya Genel Başkan Yardımcısı Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca, İstanbul Milletvekili Sibel Özdemir, Adana Milletvekili Müzeyyen Şevkin, Uşak Milletvekili Özkan Yalın, İstanbul Milletvekili Emine Gülizar Emecan, Parti Meclis Üyesi Semra Dinçel, Bursa milletvekili Erkan Aydın, Kocaeli Milletvekilleri Tahsin Tarhan, Haydar Akar, İl Başkanı Cengiz Sarıbay eşi Nurdan Sarıbay, İl Kadın Kolları başkanı Songül kaya, İzmit ilçe eski başkanı Alpaslan Seymen, İYİ Parti İzmit ilçe başkanı Pelin Coştu Filiz ve parti örgütü katıldı. 

 


İKİNCİ BİR KADIN BELEDİYE BAŞKANINA İHTİYAÇ VAR


Atakan’ın kabri başında konuşan İzmit Belediye Başkan Adayı Fatma Kaplan Hürriyet, “Önce Atamızın huzuruna çıktık. Biraz şehir turu attık İzmit’te. Kadın siyasetçilere örnek olmuş ve şehrimize büyük emekleri geçmiş Leyla Atakan’ın huzuruna geldik. Bu kente kazandırdıkları bizlere şiar olacak. Bu kentin daha fazla kadın siyasetçiye ihtiyacı var. Bizler onun yolunda daha fazlasını yapmak için bu yola çıktık. Bu kentin ikinci bir kadın belediye başkanı olması gerektiğini düşündüğüm için aday oldum. Tekrar kendisinin huzurunda saygı ile eğiliyorum” şeklinde konuştu.

 

 

 

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.5796 TL 7.5493 TL
Euro
EURO
8.8341 TL 8.7989 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA