Advert Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 19.06.2019 SAAT 16:34:39
Advert
 
Advert Advert

O ödüller sahiplerini buldu

KYÖV öncülüğünde düzenlenen 2. Çocuk Edebiyatı Yarışması’nın kazananları ödüllerine kavuştu. Mevlüt Soysal, Gökhan Akçiçek ve Zeynep Alparslan, ödüllerini KYÖV Başkanı Şerif Ünan’ın elinden aldı.
O ödüller sahiplerini buldu

Çağdaş ve demokratik bir toplum oluşturulmasına katkıda bulunmak için özellikle eğitim, sağlık ve kültür alanlarında faaliyette bulunan Kocaeli Yüksek Öğrenim Vakfı’nın (KYÖV)kurucusu olduğu ODTÜ GV Özel KYÖD Okulları’nda önemli bir çalışmaya imza atıldı. Bu yıl ikincisi düzenlenen Kocaeli Yüksek Öğrenim Vakfı “Çocuk Edebiyatı Ödülleri” yarışmasının ödül töreni gerçekleştirildi. Çocukların bilincini kirletmeyen, estetik algılarını geliştiren, edebiyattan zevk almalarını sağlayan Türkçe eserlerin ortaya çıkarılması ve çocuk edebiyatına dikkat çekilmesinin amaçlandığı yarışmanın ödül törenine ilgi büyük oldu. 

 

 

PLAKET VERİLDİ 


Kocaeli Yüksek Öğrenim Vakfı (KYÖV) öncülüğünde düzenlenen 2. Çocuk Edebiyatı Yarışmasının ödül töreni ODTÜ KYÖD Okulları'nda gerçekleştirildi. Törene KYÖV Başkanı Şerif Ünan, KYÖV Yönetim Kurulu Üyeleri, Okul Kurucu Temsilcisi Ufuk Topaloğlu, Okul Müdürü Güler Telli, eğitimcilerin yanı sıra çok sayıda edebiyatsever de katıldı. Düzenlenen yarışmanın ödülü üç eser arasında paylaşıldı. Kocaeli Yüksek Öğrenim Vakfı 2. Çocuk Edebiyatı Ödülleri'ni kazanan "Kuzey'in Maceraları / Doğada İki Hafta" adlı kitabıyla Mevlüt Soysal, "Küçük İyilikler Sokağı" adlı kitabıyla Gökhan Akçiçek, "Tokyo" adlı kitabıyla Zeynep Alparslan oldu. Üç eser sahibine de plaket ve 2 bin liralık ödülleri KYÖV Başkanı Şerif Ünan tarafından verildi.

 

 

 

 

 

Bu haber eklendi
ETİKETLER:
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.8712 TL 5.8477 TL
Euro
EURO
6.5766 TL 6.5503 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA