Advert Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert
TARİH 21.01.2019 SAAT 17:41:30
Advert
 
Advert

O ödüller sahiplerini buldu

KYÖV öncülüğünde düzenlenen 2. Çocuk Edebiyatı Yarışması’nın kazananları ödüllerine kavuştu. Mevlüt Soysal, Gökhan Akçiçek ve Zeynep Alparslan, ödüllerini KYÖV Başkanı Şerif Ünan’ın elinden aldı.
O ödüller sahiplerini buldu

Çağdaş ve demokratik bir toplum oluşturulmasına katkıda bulunmak için özellikle eğitim, sağlık ve kültür alanlarında faaliyette bulunan Kocaeli Yüksek Öğrenim Vakfı’nın (KYÖV)kurucusu olduğu ODTÜ GV Özel KYÖD Okulları’nda önemli bir çalışmaya imza atıldı. Bu yıl ikincisi düzenlenen Kocaeli Yüksek Öğrenim Vakfı “Çocuk Edebiyatı Ödülleri” yarışmasının ödül töreni gerçekleştirildi. Çocukların bilincini kirletmeyen, estetik algılarını geliştiren, edebiyattan zevk almalarını sağlayan Türkçe eserlerin ortaya çıkarılması ve çocuk edebiyatına dikkat çekilmesinin amaçlandığı yarışmanın ödül törenine ilgi büyük oldu. 

 

 

PLAKET VERİLDİ 


Kocaeli Yüksek Öğrenim Vakfı (KYÖV) öncülüğünde düzenlenen 2. Çocuk Edebiyatı Yarışmasının ödül töreni ODTÜ KYÖD Okulları'nda gerçekleştirildi. Törene KYÖV Başkanı Şerif Ünan, KYÖV Yönetim Kurulu Üyeleri, Okul Kurucu Temsilcisi Ufuk Topaloğlu, Okul Müdürü Güler Telli, eğitimcilerin yanı sıra çok sayıda edebiyatsever de katıldı. Düzenlenen yarışmanın ödülü üç eser arasında paylaşıldı. Kocaeli Yüksek Öğrenim Vakfı 2. Çocuk Edebiyatı Ödülleri'ni kazanan "Kuzey'in Maceraları / Doğada İki Hafta" adlı kitabıyla Mevlüt Soysal, "Küçük İyilikler Sokağı" adlı kitabıyla Gökhan Akçiçek, "Tokyo" adlı kitabıyla Zeynep Alparslan oldu. Üç eser sahibine de plaket ve 2 bin liralık ödülleri KYÖV Başkanı Şerif Ünan tarafından verildi.

 

 

 

 

 

Bu haber eklendi
ETİKETLER:
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Güncel haberleri
Advert
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.3546 TL 5.3332 TL
Euro
EURO
6.0914 TL 6.0671 TL
Anket
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
ANIT MEDYA