Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 19.07.2019 SAAT 15:51:41
Advert
 
Advert

İzmit Lisesine hüzünlü veda

İzmit Lisesi Mezunları Derneği (İZLİDER) tarafından düzenlenen İzmit Lisesine veda programında konuşan dernek başkanı Cem Gökmen “İzmit Lisesi bu kentim marka değerlerinden bir tanesidir. Okulumuzun taşınmasına rızamız yoktur. Ancak bizim tüm çabalarımız karşılıksız kalmıştır.
İzmit Lisesine hüzünlü veda

Arif BULUT  -İzmit Lisesi Mezunları Derneği (İZLİDER) tarafından,2018-2019 Eğitim öğretim yılının ikinci dönemiyle birlikte Yenimahalle’de eski cezaevi alanına yapılacak eğitim kompleksine taşınacak okullardan bir tanesi olan İzmit Lisesi için okul spor salonunda veda programı düzenlendi. Biz İzmit’iz Platformu Başkanı Hüseyin Erol’un yanı sıra mezun ve okul öğrencilerinin katıldığı veda programında konuşan dernek başkanı Cem Gökmen “ 

 


OKULUMUZUN TAŞINMASINA RIZAMIZ YOK


Veda programında konuşan İzmit Lisesi Mezunları Derneği Cem Gökmen  “  2017 yılından bu yana mezunlar derneği olarak elimizden geldiğince çalışmalarımızı yürüttük. Bu görevi yerine getirirken bizlere destek olan tüm okul idarecilerimize teşekkür ediyorum. İzmit Lisesi bu kentim marka değerlerinden bir tanesidir. Okulumuzun taşınmasına rızamız yoktur. Ancak bizim tüm çabalarımız karşılıksız kalmıştır. Bugün okulumuza veda ederken, tüm sürecin takipçisi olacağız. Okulumuzun yerine ne yapılacak bunu da merak ediyoruz. İZLİDER olarak belediye başkanımıza, milli eğitim müdürüne, valimize okulumuz taşınmasın diye ricada bulunduk, fakat tüm taleplerimiz karşılıksız kaldı” dedi.

 

 


BİNA NE OLACAK?


“Biz İzmit Lisesi binasının ne olacağını merak ediyoruz” diyen Gökmen “ İmam Hatip okulunun geçici olarak buraya taşınacağı yönünde bizlere gelen duyumlar var.  Yeni okul binası hala tamamlanamadı.  Öğrencilerimizin ve öğretmenlerimizin yeni binada sıkıntı çekeceğini düşünüyoruz. Bir diğer konuda İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan’ın derneğimize bir yer vermesiydi. Bizde bu konuda cevap bekliyoruz. Biz okulumuzu hep sevdik ve sevmeye de devam edeceğiz” dedi.

 


BİZLERİ GURURLANDIRIYOR


Dernek Başkan Gökmen’in ardından konuşan Okul Müdürü Fatih Taşdelen ise “ Sizlere bu hüzünlü günlerde güzel şeyler söylemek isterdim.  Okula olan bağlılığınız gerçekten bizleri mutlu ediyor. Mezunlarımızın okullarına olan vefaları bizleri gururlandırıyor. Yeni binaya taşınmak demek, okulumuzun kapanması anlamına gelmiyor. İzmit Lisesinden mezun değilim ancak en az sizler kadar kendimi İzmit Liseli olarak hissediyorum. Yine yeni yerimizde sizleri ağırlamaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı. 

 

 

 

 

 

Bu haber eklendi
ETİKETLER:
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.6502 TL 5.6276 TL
Euro
EURO
6.3550 TL 6.3296 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA