Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 18.07.2019 SAAT 02:25:43
Advert
 
Advert

Doğan; daha çok çalışacağız

Öğrencilere dağıtılan bisiklet töreninde konuşan İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, “Daha güzelini yapmak ve daha fazlasını sağlamak için çalışıyoruz. Hep birlikte daha çok çalışacak, daha çok üreteceğiz” diye konuştu
Doğan; daha çok çalışacağız

İzmit Belediyesi’nin bisiklet dağıtımları devam ediyor. Ayazma Kapalı Pazar alanında düzenlenen törenle 30 Ağustos Ortaokulu ve Ulusal Egemenlik Ortaokulu’ndan 110 öğrenciye bisikletleri Başkan Doğan tarafından teslim edildi. Bu arada Yenimahalle Ortaokulu’nda 22 öğrenci de bisikletlerini Belediye Başkan Yardımcısı Güray Oruç’un elinden almanın sevincini yaşadılar. Ayazma’daki bisiklet teslim törenine İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, Belediye Meclis Üyesi Canan Soylu, Başkan Yardımcısı Güray Oruç, AK Parti İzmit İlçe Başkan Yardımcısı Cemil Karaca, Ulusal Egemenlik Ortaokulu Müdürü İsmail Küçükkaymakcı, 30 Ağustos Ortaokulu Müdürü Ahmet Batmaz, öğretmenler, öğrenciler, veliler ile muhtarlar katıldı.

 

 

HAYAL EDEMEZDİK


Öğrencilere bisikletlerini teslim eden Başkan Doğan, “Bizim çocukluğumuzda bisiklet bulmaktan geçtik bunu hayal bile edemezdik. Bisikletten geçtik ayakkabı dahi bulamazdık. Şimdi ise çocuklarımıza en kaliteli bisikletleri veriyoruz. Okullarımızın durumu geçmişle mukayese bile edilemez. Hastanelerimiz, alt yapımız, şehirdeki yaşam kalitemiz, parklarımız, geçmişe göre çok daha iyi bir durumda. Daha güzelini yapmak ve daha fazlasını sağlamak için çalışıyoruz. 


GÖREV KABUL ETTİK


Okullar bizim asli bizim görev alanımız olmamasına rağmen eğitime destek olmayı kendimize görev kabul ettik. Çünkü okullarda ülkemizin geleceğini emanet edeceğimiz çocuklarımız yetişiyor. Çocuklarımıza cumhuriyetimizi, değerlerimizi teslim edeceğiz. Eğitime yapılan hizmet, çocuklarımıza, ülkemizin geleceğine yapılan yatırımdır. Daha güzelleri olacak. Hep birlikte daha çok çalışacak, daha çok üreteceğiz. Parayı çar çur etmeyeceğiz. İzmit Belediyesi olarak devletin, milletin parasını kimseye kaptırmadık, kaptırmayacağız. 

 


EN ANLAMLI DESTEK


Şimdiye kadar 80 bin bisiklet dağıttık. Eksiklerimiz olabilir, ama samimice çalışıyoruz. Allah da bereketini veriyor. Bizim sizden beklediğimiz, bir Allah Razı olsun demenizdir. Bizim derdimiz hoş bir seda bırakmaktır. 10 yıldır belediye başkanıyım. Bir gün herkes gidecek. Görev süremizce eğitim alanında yaptığımız destekler en anlamlı desteklerdi. Çağdaş medeniyetleri aşmanın en önemli yolu eğitimdir. Çağdaş medeniyet hedeflerini hep birlikte geçeceğiz. İnsanımızı hiçbir zaman ayırmadık, ayırmayacağız. Farklılıklar güzellik getirir, güç getirir. Türk milleti olarak biz bir aileyiz. Şehrimiz de ülkemiz de daha iyi olacak” dedi. 

 

 

Bu haber eklendi
ETİKETLER:
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.7117 TL 5.6889 TL
Euro
EURO
6.4041 TL 6.3785 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA