Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 02.04.2020 SAAT 15:26:30
Advert
 

Fotoğraf ihalesini İzmitli firma kazandı

İzmit Belediyesi Encümeninde gerçekleşen Yunus Emre Kültür Merkezi Nikah Salonu video ve Fotoğraf Çekimi ihalesini 25 Bin TL ile İzmitli firma Coşkun Coşar kazandı. 3 yıllık olan anlaşmanın toplam bedeli ise 900 bin lira olacak
Fotoğraf ihalesini İzmitli firma kazandı
rek

Arif BULUT  -İzmit Belediyesi Encümeni dün Cemil Kanpara başkanlığında belediye encümen salonunda gerçekleşti. Encümende ilk olarak Yunus Emre Kültür Merkezi Nikah Salonunda yapılacak olan nikah törenlerindeki video ve Fotoğraf Çekimi ile basımı işinin İhalesi yapıldı. Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen ihaleye katılım olmamıştı. Muhammen Bedeli 23 bin TL olan ihaleye İstanbullu firma Sis Medya ve Organizasyon adına Samet Üster, İzmitli Coşkun Coşar ve İstanbullu Erkan Oci adına Burhan Şahin katıldı. 

 


PEŞİN ÖDEYECEK


Açık arttırma usulü olarak başlayan ihalede İstanbullu firma Sis Medya ve Organizasyon adına Samet Üster 24 bin, İzmitli Coşkun Coşar 24 bin 050 TL teklif verdi. İstanbullu Erkan Oci ilk turda çekildi. İhalede beşinci tur sonunda Sis Medya 25 bin 500 TL, Coşkun Coşar 24 bin 510 TL teklif sundu. İhalede son olarak yazılı teklifler sunuldu. Yazılı teklifler sonucunda ihaleyi 25 bin TL teklif sunan İzmitli Coşkun Coşar kazandı. SİS Medya ise 24 bin 520 TL teklif sundu. İhaleyi kazanan Coşkun Coşar ihalenin bedelini 900 bin TL 3 yıllık peşin olarak ödeyecek. 

 

 

 

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.6647 TL 6.6381 TL
Euro
EURO
7.2996 TL 7.2705 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA