Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 01.06.2020 SAAT 15:37:03
Advert
Advert
 

Emek bizim için daima kutsaldır

Dilovası OSB 4. kısımda üretim gerçekleştiren Kartal Bombe Fabrikası'nı ziyaret eden Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, emeğin kutsallığına vurgu yaptı
Emek bizim için daima kutsaldır
Advert

Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Dilovası OSB 4. kısımda üretim gerçekleştiren Kartal Bombe Fabrikası'nı ziyaret etti. 1945 yılında kurulmuş 73 yıllık milli ağır sanayi kuruluşu olan Kartal Bombe’nin iştigal konusunun bombe imalatı ve metal sanayi üzerine olduğu bilgisini alan Karaosmanoğlu, "Emek kutsaldır biz buna inanıyoruz. Emeğin hakkını zamanında ve hakkıyla veren tüm iş insanlarını yürekten kutluyorum” dedi. 

 

 

GURUR DUYUYORUZ


İbrahim Karaosmanoğlu, yıllık 50 bin ton metal işleme kapasitesiyle Türkiye’nin ilk, dünyanın sayılı uzmanlık markalarından birisi olan Kartal Bombe çalışanlarını ve yöneticilerini kutladığını dile getirdi. Asya’dan Avrupa’ya hatta Avusturalya’ya kadar ihracatta bulunarak ülkemize döviz kazandıran, kalitesiyle Türk malı işte böyle olur dedirten tüm üretim merkezlerini kutladığını da söyleyen Karaosmanoğlu, "Sizlerle ne kadar gurur duysak azdır. Biz de Kocaeli'nin gelişmesi noktasında yatırımcılarla iş bölüşümü yapıyoruz. Herkes kendi üstüne düşen görevi layıkıyla yerine getiriyor. Türkiye'nin üretim alanında geldiği noktayı dünya arenasına altın harflerle kazımak için yatırımcımız ile birlikte alın teri döken işçi kardeşlerimizle gurur duyuyoruz” şeklinde konuştu.


AMACIMIZ BÜYÜK ÜLKE


Milletimizin bu aziz devletin yükselmesi ve yeniden şahlanması için elinden gelenin fazlasını yaptığını da dile getiren Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “İnşallah Türkiye bölgesinin güçlü, dünyanın da ilk 10 ekonomisi arasına girecek atılımları yapıyor ve yapacak. Unutmayalım ki; ancak üreten kent büyür ve gelişir. Çocuklarımız aydınlık bir gelecekle kucaklaşır. Bizim de gayemiz geleceğe büyük bir Türkiye bırakmaktır” diyerek sözlerini tamamladı.

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8363 TL 6.8090 TL
Euro
EURO
7.6021 TL 7.5717 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA